Kto z Was pamięta, że można było dostać przydział na spółdzielcze mieszkanie za pośrednictwem pracodawcy? W taki sposób Wirtualna Kultura dostała przydział na spółdzielcze mieszkanie na Zielińskiego po 13 latach mieszkania w pokojach sublokatorskich w różnych rejonach Wrocławia, w tym na ulicy Grochowej na Gajowicach.
Oba zdjęcia z wpisu są z roku 1962 - pierwsze brat WK zrobił na ul. Pereca, drugie w rejonie ul. Grochowej. O tym WK napisała na blogu w roku 2018, dołączając aktualne zdjęcia tych miejsc:
- kliknijcie: Dwa wcielenia "Wirtualnej Kultury" .
WK, jako była mieszkanka Gajowic, z zainteresowaniem czyta, co tam się dzieje. Na przykład, w czerwcu 2025 powstał nowy CAL - Centrum Aktywności Lokalnej na ul. Kruczej 110-112, którym będzie dowodziła Fundacja Krucza.org, zarejestrowana dwa lata temu, ale w praktyce działająca od roku 2012:
- kliknijcie: Fundacja Krucza.org.
- kliknijcie: Rada Osiedla Gajowice - Facebook.
- kliknijcie: Bilety,
- kliknijcie: Sołtyski na Gajowicach.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz