piątek, 27 stycznia 2017

Jak oglądać filmy w internecie?

Na dzisiejszych zajęciach uczyliśmy się jak oglądać filmy w sieci. Jest na to wiele sposobów:

1/ Można je oglądać na programie Youtube.pl polecam dobry film Kraina Boga
https://youtu.be/N-gwrpoNOa4

2/  Studio filmowe TOR oglądam6y rodzime filmy nie trzeba korzystać z nagrań pirackich

3/ Ninateka – legalne  dostępne filmy ,koncerty, spektakle tv oraz słuchowiska radiowe.

4/ Teatr telewizji

5/ Adapter.pl wyświetlane są filmy dla osób niedowidzących

6/ Telewizja polska.vod.pl można oglądać spektakle telewizyjne


Na zadanie domowe zostaliśmy poproszeni o poszukanie w sieci interesujących materiałów (np. filmów) i polecenie ich innym osobom. Poniżej umieszczamy kilka ciekawych linków:


Dzień dobry, chciałabym polecić link do poradnika prowadzonego przez kilku młodych chłopców. Są tam często bardzo przydatne porady dotyczące ułatwiania sobie codziennego życia. Czasem bardzo ciekawe, czasem mniej, ale każdy znajdzie coś dla siebie. Czasem warto spróbować, nawet jak na początku wydaje nam się to nieciekawe. Ja już od dłuższego czasu korzystam z ich porad. Większość z nich ułatwiła mi pracę (życie). Polecam,nawet jeśli nie skorzystamy to przyjemnie się ogląda.

Witajcie,


wybrałam sztukę Joanny Szczepkowskiej pt."Goła baba" w reżyserii Agnieszki Glińskiej. Sztuka jest wystawiana prawie od dwudziestu lat. Premiera odbyła się 05 kwietnia 1997 roku. Joanna Szczepkowska jest autorką i odtwórczynią głównej roli monodramu, który sama napisała i nadała tytuł "Goła baba". W pierwszej części tytułowa kobieta jest spokojna, cicha ale bardzo nudna. W drugiej części bohaterka bardzo różni się od tej pierwszej i w sposobie mówienia, poruszania się i w temperamencie. Podziwiam Szczepkowską za to, co wydawało się niemożliwe, żeby pod obydwiema postaciami tak bardzo różnymi, skrywała się ta sama aktorka. 
"Goła baba" Szczepkowskiej jest o kondycji współczesnej sztuki. My widzowie idziemy do teatru na to co bawi i śmieszy. Mnie, bardzo podoba się gra aktorki.
Jeśli kogoś zainteresowało to co napisałam, to podaję link:


Pozdrawiam,
Teresa Biczysko

___

Oglądałam świetny film o niezwykłych miejscach na ziemi. Nie ruszając się z domu można zobaczyć cuda natury.
Polecam. wysyłam linkhttps://www.youtube.com/watch?v=2US4mU75TPM.
Miłego oglądania.
Irena Papaj


Szanowna Koleżanko,
nie byłam na ostatnich zajęciach. Koleżanka przekazała mi, że należy obejrzeć jakiś program na jednym z podanych adresów i napisać o nim kilka słów. Zrobiłam to.
Ola

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz