niedziela, 17 grudnia 2017

Wirtualny śnieg na twojej ulicy

Każdy z nas marzy chyba o gwiazdce z nieba, biało-śnieżnych świętach, bajecznej choince i dzwoneczkach u sań. Gwiazdki z nieba Wam nie załatwię, ale jak załatwić śnieg za oknem, choinkę i dzwoneczki mogę Was poinformować. Sposób jest bardzo prosty.

Kliknijcie na link poniżej i w okienku, które się pojawi wpiszcie numer domu nazwę ulicy miasto i kraj. Na przykład, napiszcie 15 Legnicka Wrocław Polska i w następnym okienku kliknijcie na "go"

kliknijcie: Produkcja śniegu.

Za waszym oknem zacznie padać śnieg. Czy o taki śnieg Wam chodziło? 

Skoro śnieg już macie, to teraz możecie poprosić sąsiadkę, żeby Wam zrobiła choinkę z płatków kosmetycznych, kliknijcie tutaj: Choinka z płatków kosmetycznych. Jeśli jednak zamarzy się Wam prawdziwa choinka, to zajrzyjcie na blog o choinkach i poproście sąsiada, żeby pojechał na plantację choinek, kliknijcie: Blog o choinkach.

No i została ostatnia rzecz: dzwoneczki. Niestety dzwoneczki będziecie musieli zrobić sami. Oto przepis, kliknijcie: Dzwoneczki szydełkowe. I w ten sposób wszystko na święta będziecie mieli gotowe. Teraz należy się Wam odpoczynek i relaks:
Na zakończenie zajrzyjcie tutaj (kliknijcie): Magia świąt i przeczytajcie życzenia na wesoło, na przykład te:
Ile ozdób na choince,
ile kartek leży w skrzynce,
ile potraw jest na stole,
ile siana masz w stodole,
ile spadło w górach śniegu,
ile czasu spędzasz w biegu.
Tyle w święta miej radości,
dobra, ciepła i miłości.

Tego życzę Wszystkim Czytelnikom bloga i "na dokładkę" jeszcze po jednej gwiazdce - może tej, o której śpiewa Nohavica, kliknijcie: Nohavica we Wrocławiu.

Czy powyższe życzenia są poprawne? To mogłaby ocenić tylko Paulina na kanale tematycznym "Mówiąc inaczej":
Popowiczanka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz