środa, 14 marca 2018

Żółty Parasol wita astronomiczny dzień wiosny


Przed nami kolejny kulturalny wtorek z Żółtym Parasolem w pierwszy dzień astronomicznej wiosny, czyli 20 marca. W programie:
  • wystawa w Centrum Sztuki WRO przy ulicy Widok 7, kliknijcie: Wystawa Sygnały.
  • wspólny spacer.
Zbiórka: Centrum Sztuki WRO, ul. Widok 7, 20 marca, godzina 11.30.

Zróbmy  sobie wagary od obowiązków i wybierzmy się na bardzo ciekawą wystawę - Sygnały/Interaktywny Plac Zabaw. Poznamy interaktywne instalacje dające możliwość różnorodnego odbierania dźwięku w połączeniu z sygnałem wizualnym. To robi wrażenie! 

Jak dopisze pogoda, to będzie oprowadzanie po Parku Staromiejskim obok Teatru Lalek.

Wystawa o sygnałach będzie czynna tylko do 28 kwietnia 2018. Są organizowane specjalne wykłady, kliknijcie: Wykłady na sygnałach. Ostatni wykład będzie 11 kwietnia (środa) o godz. 18. Wykład jest też dzisiaj, czyli 14 marca o godz. 18!

W Czytelni Mediów można będzie skorzystać z aplikacji muzycznych na urządzenia mobilne i przejrzeć publikacje dotyczące dźwięku, które mają szansę stać się inspiracją do dalszych własnych poszukiwań.

Centrum Sztuki WRO działa przy ulicy Widok już od 10 lat, kliknijcie: Centrum Sztuki WRO. Z myślą o młodych odbiorcach kultury są organizowane niedzielne poranki, kliknijcie: Niedzielne poranki we WRO.

Krystyna - Wirtualna Kultura

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz