sobota, 2 kwietnia 2022

Wrocek zaprasza na 8 i 18 maja 2022


Wirtualna Kultura znowu dostała od koordynatora Zbigniewa Czekalskiego mail z informacją o dwóch koncertach z serii Klasycznie na Festiwalu Wrocek: 
  • 8 maja (niedziela) i 18 maja (środa) 2022 r o godz. 14.00, 
Koncerty odbędą się w hotelu Ibis Styles Wrocław Centrum we Wrocławiu na placu Konstytucji 3 Maja numer 3, czyli w okolicach Dworca Głównego PKP. 

Oto fragment maila:

"Zapisy na spotkania następują po wysłaniu listy z osobami biorącymi udział w spotkaniu - drogą mailową lub telefoniczną do koordynatora , liczy się kolejność zgłoszenia mailowego, telefonicznego. Po otrzymaniu listy osób przez koordynatora następuje powiadomienie zainteresowanej osoby (koordynatorów, osoby indywidualne) drogą mailową lub telefoniczną o zapisie na darmowe bilety. 

W następnym etapie - telefonicznie zostaje ustalone miejsce i czas przekazania biletów dla Seniorów (proszę o podanie telefonów kontaktowych osób odbierających bilety), lub informację,  czy bilety będą odebrane bezpośrednio przed spotkaniem w hotelu. 

Proszę o powiadomienie mnie każdorazowo telefonicznie w przypadku rezygnacji osób z biletów, gdyż zawsze jest lista oczekująca na zwroty biletów."

Koordynator Zbigniew Czekalski email: seniorwrocek@wp.pl , tel. 609 145 720.

Program spotkania 8 maja 2022

Gospodarzem wieczoru będzie Jerzy Skoczylas – współzałożyciel Kabaretu ELITA, autor i aktor Radiowego „Studia 202”.

W programie znajdą się piosenki wiosenne i optymistyczne. Nie zabraknie również porcji dobrego humoru, bo w tak trudnym i nieprzewidywalnym czasie potrzeba nam uśmiechu jak powietrza.

Gośćmi programu będą:
  • Marta Dzwonkowska –aktorka Teatru Muzycznego CAPITOL, która zmierzy się z piosenkami i tekstami znanymi z programów Kabaretu ELITA i Studia 202.
  • Aga Damrych – wokalistka, finalistka konkursu The Voice of Poland, którą tym razem usłyszymy w repertuarze kabaretowym
oraz goście specjalni duet wokalno-instrumentalny Olga Zięba i Łukasz Szymański.

Olga Zięba (wokalistka) i Łukasz Szymański (gitarzysta) tworzą duet, który prezentuje polskie, sentymentalne i powszechnie lubiane utwory. W głównej mierze jest to poezja Agnieszki Osieckiej oraz Wojciecha Młynarskiego w ich własnej interpretacji. Piosenki te zajmują ważne miejsce w historii polskiej muzyki rozrywkowej.

Łukasz Szymański jest absolwent gitary jazzowej w klasie profesora Karola Ferfeckiego. Udziela się zarówno w kameralnych składach akustycznych, jak i w dużych big bandach. Najlepiej czuje się w muzyce jazzowej, akustycznej oraz w klimatach jazz- rocka.

Uwaga. Program koncertu 18 maja nie jest jeszcze znany.

Krystyna - Wirtualna Kultura

1 komentarz:

  1. Byłam na kilku, może pięciu?
    Są to kabaretowe spotkania podbudowane bardzo dobrą muzyką.
    Koncert? może trochę za dużo powiedziane, ale czas bardzo mile biegnie w zawsze miłym towarzystwie. Kochani, zamawiajcie bilety i odbierajcie przed wejściem, tak jest najprościej. Pan Zbigniew bardzo perfekcyjnie to prowadzi i zawsze wszystko jest ok. Życzę wspaniałej zabawy - ms

    OdpowiedzUsuń