wtorek, 1 stycznia 2019

Noworoczny koncert i ciasteczko


Tradycja to tradycja. W Nowy Rok powinien być koncert. Niestety nie mogę Was zabrać na noworoczny koncert do Wiednia, więc przygotowałam koncert wirtualny. Są to dostępne na YouTube filmy z Wiednia i z występów Andre Rieu i Johanns Strauss Orchestra. Niech Was zaczaruje muzyka i entuzjazm słuchaczy koncertów na żywo. Słuchajcie, patrzcie i odpoczywajcie! Mnie ta muzyka porywa.
Liczba koncertów Andre Rieu  robi wrażenie. W tym roku koncerty będą też w Krakowie, Łodzi i Gdańsku, kliknijcie: Koncerty - bilety.

Postscriptum. Wirtualna Kultura zbiera pozytywne "plony" swojej blogowej (nie mylić z "modowej") działalności w postaci, na przykład, zdjęcia koniczynki z kominiarzem na szczęście oraz zdjęcia ciasteczka też z koniczynką, które dostała w Sylwestra (dobrze, że poniedziałek jest dopiero za tydzień, kliknijcie: Noworoczne zobowiązania i postanowienia)


i takich życzeń:
 • A zespół Przejścia Świdnickiego  życzy realizacji marzeń (tych sprecyzowanych na warsztatach :) i tych, co wykiełkują niebawem), ciekawych zdarzeń, spotkań, które staną się motywacją do pisania i dzielenia się przemyśleniami. Wiele dobrego w Nowym Roku!

Drodzy Czytelnicy, to wszystko dzięki Wam i Waszym komentarzom, które dodają skrzydeł. Życzę Wam takich samych skrzydeł do działania w Nowym Roku 2019.
Krystyna -Wirtualna Kultura

5 komentarzy:

 1. Krysia, masz rację nie wyobrażam sobie rozpoczęcia Nowego Roku bez koncertu. Właśnie skończyła się transmisja noworocznego koncertu z Wiednia.
  Życzę pomyślności i spełniania marzeń w Nowym Roku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Halinko, też zawsze oglądam noworoczny koncert z Wiednia, a z wpisu szczególnie polecam koncert trzech tenorów sprzed 20 lat. Niezapomniane głosy.

   Krystyna

   Usuń
  2. Krysia, jak będę miała bilety na koncert Andrie Rieu w Łodzi ( bo się wybieram )to podzielę się wrażeniami.

   Usuń
 2. Cały rok czekam na ten koncert.Oglądałam i również jestem zachwycona[jak co roku].Życzę szczęśliwego roku 2019.
  Kazia

  OdpowiedzUsuń