poniedziałek, 28 stycznia 2019

Wycieczki dla każdego 2019

Jadzia i Irek Spychalscy są znani od wielu lat wrocławskim seniorom - organizują dla nich wycieczki. Wirtualna Kultura na te wycieczki chętnie jeździ. Czy pamiętacie ten wpis:


W ostatnią środę, czyli 23 stycznia 2019, odbyło się spotkanie wycieczkowiczów, podsumowujące zeszłoroczne wycieczki z Jadzią i Irkiem. Program zeszłorocznych wycieczek możecie poznać tutaj:

Gościny wycieczkowiczom udzieliła ponownie Filia nr 16 Miejskiej Biblioteki Publicznej na Kozanowie. Rok temu były problemy z różą, 
więc w tym roku zamiast różą Jadzia obdarowała kierowniczkę biblioteki czekoladkami. Pani  kierowniczka wystąpiła też w roli "Marysi" i losowała upominki dla uczestników spotkania. Irek częstował kawą, herbatą i ciasteczkami.

Głównym punktem spotkania była multimedialna prezentacja przygotowana przez Jurka, czyli "Bojurka". Oj, Jurek się napracował, a potem musiał jeszcze zwijać kable.


Można było jeszcze raz zobaczyć przepiękne miejsca w Polsce, Czechach i Niemczech, które w zeszłym roku zwiedzaliśmy. Jurek opatrzył zabawnymi napisami niektóre ze zdjęć i filmów, co wzbudzało powszechną radość. Niektóre z uczestniczek wycieczek nagrały krótkie filmiki z podziękowaniami dla Jadzi i Irka. Wirtualna Kultura też nagrała i była bardzo dumna, że sama to zrobiła na smartfonie.

Nikt nie ma wątpliwości, że najważniejszymi uczestnikami wszystkich wycieczek są Jasia i Jurek. Wirtualna Kultura spotkała ich na kawie, w trakcie nauki obsługi aparatu fotograficznego, i uwieczniła to na pierwszym zdjęciu. Nie zapomnijcie kliknąć na zdjęcie.

W drugiej części spotkania Jadzia i Irek przedstawili program tegorocznych wycieczek. Jest on dostępny na oficjalnych stronach internetowych "Wycieczek dla każdego" w zakładce "Aktualności",
Informacji udziela i zgłoszenia przyjmuje Jadzia Spychalska:

tel. 71 373 83 53, kom. 606 630 459
email: iga2514@wp.pl

Poniżej jest tegoroczny program wycieczek. Uwaga. Pierwsza rata na pięciodniową wycieczkę 1-5 maja jest płatna do 28 lutego, druga do 15 kwietnia. 


Krystyna - Wirtualna Kultura 

3 komentarze:

  1. Jaki jest koszt tych wycieczek

    OdpowiedzUsuń
  2. Zerknijcie sobie na albania wycieczki . Wytwórnia Wypraw takie organizuje. Ja już wcześniej na ich ofertę patrzyłam, ale a to problem z urlopem, a to coś inne. Ale w tym roku to myślę, że już nic nam nie przeszkodzi z mężem. Super oni te wyjazdy organizują.

    OdpowiedzUsuń