środa, 10 sierpnia 2022

Nowa jesienna edycja warsztatów z Eweliną Seklecką dla wrocławian 60+

Po wakacjach ruszy nowa jesienna edycja aktywizacji senioralnej, organizowana przez Fundację Wspierania Organizacji Pozarządowych "Umbrella", Sektor 3, przy ulicy Legnickiej 65. Będą to bezpłatne warsztaty pracy z ciałem pod kierunkiem Eweliny Sekleckiej. Zajęcia raz w tygodniu (dwie grupy) będą od września do listopada. Zgłoszenie się przez formularz nie gwarantuje uczestnictwa w zajęciach. Zakwalifikowanych poinformuje telefonicznie koordynator projektu.
Rekrutacja zaczynie się już niebawem! Info chyba będzie na stronie Sektora 3: 
Podczas zajęć zajmiemy się pogłębianiem kontaktu z własnym ciałem, rozładowywaniem napięcia i regeneracją. Będziemy korzystać z praktyk i ćwiczeń ruchowych oraz oddechowych zaczerpniętych z jogi, technik relaksacyjnych, analizy bioenergetycznej.

4 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. Ależ żałosne i monotonne są te czyjeś (?) wpisy.
   I... mając tylko taką jedną jedyną opinię na wszystko (!), a do tego chowanie się za totalną anonimowością - to jest dopiero ŻENADA !!!

   Krysiu,
   prosimy i upoważniamy Ciebie do usuwania "z urzędu" takich anonimowych słów bez żadnego sensu. Wszystkim Czytelnikom tego bloga życzę udanych wciąż jeszcze trwających wakacji i serdecznie pozdrawiam
   Majka

   Usuń
 2. Dodam jeszcze, że być może, ten pierwszy, żenujący i nieporadny wpis (?), to jest konkurencja, która do pięt nie dorasta Autorce naszego bloga? I frustracje przelewa u nas? Nie możemy na to pozwolić! Nie!
  Serdeczności dla nas Majka

  OdpowiedzUsuń
 3. A teraz już tylko na temat...
  Warsztaty z naszą Eweliną - to zawsze strzał w dziesiątkę.
  Już czuję emocję w temacie: Aktywizacji senioralnej. Zaraz odszukam formularz zgłoszeniowy i będę próbować, a może się uda? i znów będzie tak cudownie jak przed dziesięcioma laty? Dzięki Ewelina że pamiętasz o nas Seniorach.
  Dziękujemy Krystyno, że nas o tak ważnych "okazjach" informujesz.
  Pozdrawiam i może do zobaczenia?
  Majka

  OdpowiedzUsuń