wtorek, 25 kwietnia 2023

Program "Nasz Wrocław MAX" oraz wirtualna wycieczka w Góry Świętokrzyskie


"Nasz Wrocław" to miejski program lojalnościowy, którego celem jest zachęcanie mieszkańców do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz udziału w życiu miasta. Oferuje on atrakcyjne zniżki w obszarze m.in. kultury, sztuki, sportu, rozrywki i edukacji: 

Mogą z niego skorzystać ci, którzy rozliczają podatek we wrocławskich urzędach skarbowych.

W marcu 2023 na portalu wroclaw.pl Wirtualna Kultura przeczytała informację o rozszerzonej wersji programu lojalnościowego "Nasz Wrocław": 

Mogą z niej skorzystać ci, którzy rozliczają podatek we wrocławskich urzędach skarbowych i potwierdzą, że są zameldowani we Wrocławiu:  


Wrocław rozszerza jeden z najlepszych miejskich programów lojalnościowych - Nasz Wrocław MAX. Składając zeznanie podatkowe we wrocławskich urzędach skarbowych, skorzystamy z darmowych wejść i zniżek z programem Nasz Wrocław. Potwierdzając dodatkowo zameldowanie w stolicy Dolnego Śląska uzyskamy status Nasz Wrocław MAX – to 19 darmowych wejść i zniżki w blisko 70 punktach na terenie miasta! Czas na rozliczenie PIT mija 2 maja.

(...)

Łączna wartość darmowych wejść do wrocławskich atrakcji, wykorzystanych przez uczestników programu od 2019 roku, to już ponad 6 milionów złotych." 
Wiadomości o programie MAX były publikowane już wcześniej:


Uwaga. Wpis zdobią zdjęcia z kwietniowej wycieczki w Góry Świętokrzyskie, przysłane przez Jolę. Kliknijcie na miniatury zdjęć Łysej Góry, Oblęgorka, Skansenu w Tokarni, Zamku w Chęcinach, Dębu Bartek. 

Dodatkowe informacje o atrakcjach świętokrzyskich: 

Krystyna - Wirtualna Kultura

2 komentarze:

 1. Dziękuję. ❤️

  OdpowiedzUsuń
 2. Góry Świętokrzyskie to moje rodzinne strony / Sandomierz..
  Mówię często (z całą powagą) że jestem góralką z Gór Świętokrzyskich.
  I... patrzę na ogromne zdziwienie rozmówcy, czasem śmiejemy się razem, czasem rozmówca milknie nie wiedząc czy to jakiś nowy żart? Jestem więc bardzo mile zaskoczona i z przyjemnością oglądam bliskie sercu fotki.
  A powyższy post - jest pełen niespodzianek "ulgowych" z których sama nieczęsto korzystałam nie znając tych przywilejów. Teraz się to pewnie zmieni i już się cieszę na ten stan rzeczy. Dziękuję Krysiu i serdeczności wszystkim ślę Majka

  OdpowiedzUsuń