piątek, 5 stycznia 2018

Ferie zimowe 2018 w muzeach

Każdy z nas chyba wie, że na Dolnym Śląsku ferie zimowe są w tym roku od 15 do 28 stycznia, kliknijcie: Ferie zimowe 2018. My seniorzy moglibyśmy na czas zimowych ferii odjąć sobie trochę lat i skorzystać z propozycji dla "młodych" - ale czy tego chcemy? 

Na szczęście Wrocław o seniorów dba. Oto propozycje dla seniorów, kliknijcie: go.wroclaw.pl - propozycje dla seniorów, a wśród nich:
Co wybrać? Decyzja nie jest dla mnie oczywista. Może koncert w Muzeum Narodowym?

Na stronach go.wroclaw.pl możecie znaleźć wiele propozycji na miłe i pożyteczne spędzenie czasu przez waszych wnuków w czasie ferii zimowych, kliknijcie tutaj: Propozycje wydarzeń.

Szczególnie warto polecić warsztaty dla dzieci w muzeach, na przykład:
Kino Nowe Horyzonty przygotowało na ferie specjalne filmy dla dzieci, kliknijcie: Nowe Horyzonty.

Na Stadionie Wrocław do 28 stycznia 2018 jest największa w Polsce wystawa budowli z klocków Lego, kliknijcie: Wystawa budowli z klocków Lego. Cena biletów zależy do pory dnia i od dnia tygodnia.

Czy pamiętacie o tej propozycji, kliknijcie: Środy nad książką w Ossolineum?

Uwaga. Zdjęcie choinki otrzymałam od Hali.

Postscriptum. Styczeń aż pęka od propozycji dla seniorów. Oto kilkanaście stron o wydarzeniach w ramach Dni Babci i Dziadka, kliknijcie: WCS - Harmonogram.
Popowiczanka

4 komentarze:

 1. Popowiczanko! Tyle ciekawych propozycji, że dech zapiera. Okazuje się, że seniorzy też mogą mieć ferie razem ze swoimi dziećmi czy wnukami, i to jest piękne! Krysiu, gdzieś Ty to wszystko wyszukała? , żeby nam w ekspresowym tempie przekazać? Nie mam słów uznania.
  Pozdrawiam serdecznie i do miłego...

  OdpowiedzUsuń
 2. Serdeczne dzięki za te informacje
  Helena

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Antonino i Heleno, we wpisie dodałam jeszcze link do harmonogramu Dni Babci i Dziadka, podanego na stronach Wrocławskiego Centrum Seniora. Jest w czym wybierać.

   Popowiczanka

   Usuń
 3. Dziękuję za te info. na pewno z niej skorzystamy.
  pozdrawiam Basia

  OdpowiedzUsuń