niedziela, 15 grudnia 2019

Finał treningu pamięci

Super zaawansowana grupa z treningu pamięci zakończyła hucznie w Żółtym Parasolu warsztaty z Anią w niebieskich okularach (wtajemniczeni wiedzą, że to jest Anna Jurkowska). Od stycznia będzie towarzysko trenować gry planszowe poprawiające koncentrację (Memory) i kreatywność (DIXIT). Do tego dojdzie nauka brydża! Oj, będzie się działo.

Gry planszowe budziły ogromne emocje i rywalizację. Widać to bardzo dobrze na zdjęciach. Aż strach pomyśleć, jak będą wyglądały brydżowe licytacje szlema.Wirtualna Kultura będzie się musiała "przyłożyć", bo nie radzi sobie z Memory i nie potrafi upiec ciasteczek, jakie Krysia przynosiła. Ania i uczestniczki  warsztatów dostały od Krysi pięknie zapakowane świąteczne ciasteczka. Każde ciasteczko było inne (kliknijcie na pierwsze zdjęcie). Pomysłowość i kreatywność Krysi nie ma granic. Niewątpliwie jest to skutek treningu pamięci z Anią w niebieskich okularach.


Krysia robi też różne ołbińskie specjały. Obdarowała nimi na przedostatnich warsztatach dwie solenizantki Basie, które poiły uczestniczki kawą, herbatą i  nie żałowały im słodkości własnoręcznie zrobionych. Wirtualna Kultura nie chce teraz wejść na wagę, bo jak tu przed świętami przyznać się do nadwagi z powodu słodyczy.


Przez wiele miesięcy Wirtualna Kultura trenowała pamięć. Powinna teraz wszystko spisać, ale jak to zrobić, skoro na warsztatach tyle się działo. Nie traci jednak nadziei, że podała temu wyzwaniu, bo na blogu opisała wiele metod treningu pamięci poznanych na warsztatach. Czy je pamiętacie?
Krystyna - Wirtualna Kultura  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz