piątek, 25 sierpnia 2023

Prolog ulicznego festiwalu Busker Tour 2023 - relacjaWirtualna Kultura zwabiona opowieściami Małgosi Węglarz, Dyrektora Artystycznego Busker Tour, udała się w czwartek, 24 sierpnia 2023 o godzinie 20tej na podwórko Ruska 46, żeby zobaczyć występy niektórych artystów, którzy 25 i 26 sierpnia 2023 wezmą udział w festiwalu sztuki ulicznej na wrocławskim rynku. Małgosia jest na pierwszym zdjęciu. Kliknijcie. 

Informacje o programie festiwalu i jego wykonawcach znajdziecie w tym wpisie:


To była bardzo dobra decyzja wziąć udział w prologu festiwalu. Teraz Wirtualna Kultura wie, co ją może na festiwalu spotkać. Można mieć obawy, gdy miły chłopak poprosi Was o trzymanie żółtego balona. On "strzela" w ziemię z długiego pejcza, a potem rozwali jednym ruchem trzymany przez Was balon. Młoda dziewczyna z widowni dobrze to zniosła.Bez większego ryzyka możecie się zgodzić na udział w zabawie z kartami - były takie dwie, chociaż w tej w wersji japońskiej pewne ryzyko jest z powodu długiego noża. Dwaj przypadkowi panowie z widowni otwierali oczy ze zdziwienia. Aby się dowiedzieć dlaczego, musicie się wybrać na pokazy do Rynku.


Uważajcie, jeśli na Rynku pojawi się  grupa "wściekłych" akrobatek. One są nieobliczalne. Jedna z nich wyrwała Wirtualnej Kulturze butelkę z wodą mineralną. Tak naprawdę do trójka miłych dziewczyn, które świetnie tańczą.Połykacz ognia lubi się zbliżać do publiczności, co wzbudziło obawy WK, bo ona miała torebkę z czegoś sztucznego, łatwo palnego. Jednak nie bójcie się, skoro jemu nic się nie stało, to Wam też nie. Jego odzież wytrzymała kontakt z ogniem.Rozczulił ją koncert na pile muzycznej. Przypomniała się jej młodość. A występy wokalne porywały do tańca.To wszystko trwało dwie godziny. Pogoda sprzyjała. Wirtualna Kultura jest przekonana, że ta krótka relacja zachęciła Was do udziału w festiwalu. Oj, będzie się działo! Kliknijcie na miniatury zdjęć.


 • kliknijcie: Busker Tour
 • kliknijcie: Artyści Busker Tour 2023
 • piątek 25.08.2023, godz. 12-22, pokazy uliczne | wszystkie pierzeje Rynku, godz. 22 after party w klubie festiwalowym | Recepcja
 • sobota 26.08.2023, godz. 12-22, pokazy uliczne | wszystkie pierzeje Rynku
Krystyna - Wirtualna Kultura

3 komentarze:

 1. Dziękuję.!!!!! Wybiorę się.!!!!!!! ♥️♥️♥️

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dobry blog,świetne opisy artystów. Aż chciało by się samemu to wszystko zobaczyć.Brawo WK Baca

  OdpowiedzUsuń
 3. Program festiwalu ciekawy, wpis zachęca do udziału w tym wydarzeniu.
  Małgosia

  OdpowiedzUsuń