czwartek, 8 lutego 2018

Merci, grazie, dekujeme, dziękujemy


My seniorzy, czyli Basia, Kazia, Krysia, Krystyna, Monika, Zbyszek i Zenon bardzo dziękujemy Wiesi, Andrzejowi i Marcinowi (kolejność wymieniania przypadkowa) za zrobienie z nas kulturalnych, cyfrowych seniorów, a Asi za pomysł i zorganizowanie niezapomnianych warsztatów. 

Wiesia i Andrzej wręczyli nam dyplomy ukończenia międzynarodowego kursu 60+ Virtual Culture. Niestety Basi i Zbyszka dzisiaj z nami nie było. Dlatego Wiesia trzymała dwa dyplomy. Kliknijcie na zdjęcia, żeby je powiększyć.
Nasza cyfrowa wiedza zdobyta na kursie jest imponująca:
A po co to wszystko? Po to, by 
 • nie bać się internetu, 
 • korzystać z możliwości, jakie daje nam internetowy "inteligentny" Wrocław i jego ośrodki kultury, 
 • wspólnie bawić się i spędzać miło czas. 
Jeszcze raz

Merci, grazie, dekujeme, dziękujemy!!!

Nie spoczęliśmy dzisiaj na laurach tylko, jak to pokazuje ostatnie zdjęcie, ochoczo zabraliśmy się pod kierunkiem Wiesi i Andrzeja do dalszej nauki. Musimy "rozgryź" Windows 10, kliknijcie: Windows 10 - Wikipedia oraz tutaj: Windows 10 - nowości. Trzymajcie za nas kciuki.

Postscriptum. Napisałam cztery wersje "dziękujemy", bo nasi partnerzy byli z Czech, Francji i Włoch. Relacja ze spotkania wszystkich partnerów już wkrótce. Na razie kliknijcie tutaj: Przejście Świdnickie. O spotkaniu napisano też tutaj (kliknijcie): PAP - Rynek seniora.
Krystyna, czyli Popowiczanka

2 komentarze:

 1. Gratulacje!!! Brawa dla całej wspaniałej grupy! Tak trzymać.
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Antonino, postaramy się nadal z sukcesem zgłębiać tajniki komputerów i internetu. Dziękujemy za gratulacje.

  Krystyna-Popowiczanka

  OdpowiedzUsuń