czwartek, 13 grudnia 2018

Edukacyjne Oscary 2018


Wirtualna Kultura z opóźnieniem przeczytała na Facebooku Żółtego Parasola, że 5 grudnia w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia "Edukacyjnych Oskarów", czyli nagród przyznawanych przez FRSE, kliknijcie: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji - Facebook. Nagrody są przyznawane od roku 2011.

Gala EduInspiracje 2018 pod hasłem "Podziel się Sukcesem" odbyła się w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego. Wręczono nagrody w kategoriach:  EDUInspiracje i EDUInspirator oraz EduInspiracje Media, kliknijcie: Gala EduInspiracje

Wśród nominowanych w kategorii EDUInspirator był dr Andrzej Olszewski, wieloletni wolontariusz Żółtego Parasola, za znakomitą, bezinteresowną pracę przy projekcie 60+VirtualCulture, podczas którego 110 seniorów z 4 krajów odbyło szkolenie z zakresu nowych technologii w dostępie do kultury. Gratulacje, Andrzeju! Znaleźć się w nominowanej piątce najlepszych to bardzo duży sukces!!!

Oto Andrzej Olszewski w "akcji":
Andrzej Olszewski jest jednym z trojga wspaniałych edukatorów, którzy w projekcie 60+VirtualCulture prowadzili warsztaty cyfrowe dla seniorów. Pozostałe dwie osoby to: Wiesława Gątkiewicz i Marcin Rosiński. Gratulujemy z całego serca!!! Czy rozpoznajecie ich na zdjęciach?
W roku 2017 projekt dostał nagrodę w konkursie Selfi+:

Wirtualna Kultura jest beneficjentką projektu,
Jest duma, że warsztaty 60+VirtualCulture ukończyła. Na pierwszym zdjęciu razem z innymi uczestnikami projektu chwali się dyplomem. Kochani nasi Edukatorzy, jeszcze raz Wam dziękujemy.

Krystyna - Wirtualna Kultura

1 komentarz:

  1. jadwigap466@g.commail19 grudnia 2018 22:57

    Składam Wszystkim Seniorom i Pracownikom Żółtego Parasola najserdeczniejsze życzenia świateczne i noworoczne dużo zdrowia i sukcesów w życiu osobistym oraz spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności
    Jadwiga Smoleń

    OdpowiedzUsuń