czwartek, 20 grudnia 2018

Subiektywny ranking 2018

Wirtualna Kultura sama wybrała dwadzieścia cztery najważniejsze lub najciekawsze, jej zdaniem, wpisy  na blogu, które sama napisała w roku 2018. Taka z niej Zosia Samosia. Po dwa z każdego miesiąca.

Wybór nie był łatwy. Wirtualna Kultura napisała w tym roku ponad sto siedemdziesiąt wpisów i do każdego z nich jest bardzo przywiązana. Ma dużo niezapomnianych wspomnień związanych z wydarzeniami, o których pisała na blogu. A do tego otrzymała wiele miłych listów od czytelników, a wśród nich życzenia od Ani w niebieskich okularach (te życzenia są na końcu wpisu). Za wszystkie listy, uwagi i opinie bardzo dziękuje. Jeśli ktoś z Was nie wie, kim jest Ania w niebieskich okularach, to jej zdjęcia może zobaczyć tutaj (kliknijcie): Trening pamięci.

 Oto subiektywny ranking według Krystyny - Wirtualnej Kultury:


Życzenia od Ani w niebieskich okularach

Krysiu, Życzę Ci zdrowych i spokojnych Świąt, a w nowym roku życzę Ci, żeby Mariusz Szczygieł umieścił w swojej książce cały rozdział poświęcony Tobie i Twojej niespotykanej energii, ciekawości świata i pasji w szukaniu nowych wyzwań!
Ania
Postscriptum.
1. Kochani Czytelnicy, a jaki jest Wasz ranking wpisów na blogu seniorów z Żółtego Parasola, czyli 60+Wirtualna Kultura? Który wpis jest "the best", czyli Waszym zdaniem jest super? Kliknijcie: Blog 60+ Wirtualna Kultura.
2. To, oczywiście, jest skandal, że Wirtualna Kultura na swojej liście nie umieściła wpisów o inicjatywach dla seniorów naszego ukochanego Wrocławia:
3. Jak Wam się podoba mała choineczka Wirtualnej Kultury? Kliknijcie na choinkę, żeby lepiej ją zobaczyć. Może przyślecie zdjęcia Waszych choinek?
4. Zielone elfy długo przekonywały Wirtualną Kulturę, że każdy jest dzieckiem. W końcu uwierzyła i zrobiła sobie zdjęcie z Mikołajem.
Ile słówek jest w słowniku,
ile ciastek w piekarniku, 
ile liści jest na drzewie, 
ile gwiazdek jest na niebie, 
tyle szczęścia życzy Wam Krystyna - Wirtualna Kultura
z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2019.

6 komentarzy:

 1. Szacunek Krysiu za Twoją pracę i zawsze ciekawe informacje.
  Życzę spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia
  Marysia ze Szczepina

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Marysiu, bardzo dziękuję.

   Zabrakło mi czasu, żeby o Szczepinie napisać na blogu. Bardzo mi się spodobał projekt "FOTObiografia Szczepina", zrealizowany przez grupę Serce Szczepina w ramach Mikrograntów od maja do lipca 2018. Cel był super: pobudzenie chęci do odkrywania tożsamości osiedlowej.

   Krystyna

   Usuń
 2. Wirtualna Kulturo,
  dziękuję za wszystkie Twoje blogowe wpisy. Życzę Ci (a tym samym sobie i Wszystkim Twoim Czytelnikom), by wciąż towarzyszyła Ci wena, pomysłowość i chęć dzielenia się z nami informacjami, wrażeniami i przemyśleniami. Dołączam się też do życzeń, które już otrzymałaś i pozdrawiam. Ola

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Olu, a ja dziękuję Ci za dyskusję o "się". Jeszcze o tym na blogu nie napisałam. Może zrobię to w przyszłym roku, bo chcę napisać o Stowarzyszeniu Inicjatyw Twórczych "ę".

   Krystyna

   Usuń
 3. Krysiu!!!

  Z okazji Bożego Narodzenia,
  Składam serdeczne życzenia.
  Niech te święta miłe będą,
  Z dźwiękiem śpiewu i kolędą.
  Z wigilią tuż po zmroku,
  I w radosnym Nowym Roku.

  OdpowiedzUsuń
 4. Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz

  12 miesięcy zdrowia,
  53 tygodni miłości,
  8784 godzin wytrwałości,
  527040 minut pogody ducha,
  1622400 sekund szczęścia ...
  Życzy Kazia

  OdpowiedzUsuń