wtorek, 5 lutego 2019

Tym razem głosuję

Każdy uczestnik spotkania na temat Brexitu w Domu Europy dostał materiały zatytułowane Dołącz do społeczności "Tym razem głosuję". Wolontariusze są mile widziani, aby przekonywać do głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Dołącz do społeczności "Tym razem głosuję"!

Powstał portal internetowy, którego celem jest zachęcanie do udziału w europejskich wyborach do Parlamentu Unii Europejskiej, które będą w maju 2019,


Jest też portal "Co Europa robi dla mnie", kliknijcie: Co Europa robi dla mnie.

W Polsce wybory będą w niedzielę 26 maja 2019. Każdy z nas może w swoim środowisku podjąć działania zachęcające do udziału w wyborach. Na stronach portalu "Tym razem głosuję" są umieszczane informacje o wydarzeniach związanych z wyborami do Parlamentu Europejskiego. W ten sposób Wirtualna Kultura dowiedziała się, że dzisiaj, 5 lutego, godz. 18-19:30, w Radzie Osiedla Ołbin, na Szańcach 14, będzie spotkanie informacyjne o wyborach do PE, kliknijcie: Spotkanie informacyjne na Ołbinie.


Wiele informacji na temat europejskich wyborów jest też na stronach internetowych Domu Europy we Wrocławiu:Przypomnienie, kliknijcie: Spotkania z "Widokiem".

Krystyna - Wirtualna Kultura

3 komentarze:

 1. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z akcją "Tym razem głosuję" i do aktywnego promowania udziału w wyborach europejskich - 26 maja warto wziąć sprawy w swoje ręce i wykorzystać swoje prawo do głosowania!
  Dziękujemy za ten bardzo ważny i merytoryczny wpis na blogu. Seniorzy to wspaniała grupa, która potrafi aktywnie i owocnie wykorzystywać swój czas i swoje bogate doświadczenie - zapraszamy zatem do zaangażowania!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uwaga. We wpisie dodałam link do stron internetowych "Co Europa robi dla mnie".

   Krystyna

   Usuń
 2. Warto głosować, choćby dlatego, by nie mieć do siebie pretensji, że ktoś za nas wybrał.

  OdpowiedzUsuń