sobota, 2 lutego 2019

Żółty Parasol na Karkonoskiej

Żółty Parasolu, jak mogłeś mi o zrobić??? Przecież wiesz od dawna, że Ciebie uwielbiam!!! Jak mogłeś nie wysłać do swoich ukochanych seniorów komunikatu na WhatsAppa??? Co prawda, wczoraj wieczorową porą napisałeś o tym bardzo ważnym wydarzeniu na swoim Facebooku, ale wtedy "pracowałam" na blogu nad wpisem o pytaniach Neila Postmana i Facebook nie był mi w głowie. Nie ukrywam też, że poranne wstawanie to dla mnie prawdziwa męka, ale dla Ciebie bym to zrobiła.

Oczekuję, że ten wielki błąd naprawisz i przyślesz mi nagranie Twojej porannej rozmowy z redaktor Małgorzatą Majeran-Kokott o energii, jaką seniorzy wnoszą do działań Żółtego Parasola. Rozmowa była dzisiaj w Polskim Radiu Wrocław w ramach cotygodniowej sobotniej audycji dla seniorów po godzinie 7.

O ile dobrze wiem, nagrania tych rozmów nie są dostępne na internetowych stronach radia. Moje dwie rozmowy nagrał kolega na smartfona i dlatego mogłam je udostępnić czytelnikom bloga. Umieściłam je na swojej stronie domowej, kliknijcie: KZ - strona domowa. To Ty, kochany Żółty Parasolu, byłeś głównym bohaterem moich rozmów z redaktor Małgorzatą Majeran-Kokott.

Apel - prośba. Kto nagrał dzisiejszą audycję??? Przyznajcie się!!! Gdzie można to znaleźć???

Krystyna - Wirtualna Kultura 

4 komentarze:

 1. Krysiu, ja słuchałam; rozmowa była bardzo ciekawa, dowiedziałam się dużo o Żółtym Parasolu i żałuję, że nie mieszkam bliżej niego, a kiedyś to była moja dzielnica. O Tobie było też, że prof.Krystyna Ziętak prowadzi wspaniały blog, ale nic więcej, zapewne z braku czasu antenowego. Niestety, ja nie nagrałam, nie mam takich możliwości.Życzę powodzenia Tobie i Stowarzyszeniu
  Maja

  OdpowiedzUsuń
 2. Maju, bardzo dziękuję za informacje. Odległość od siedziby Żółtego Parasola nie ma żadnego znaczenia. Dołącz do nas! Ja też na Ołbinie nie mieszkam.

  Krystyna - Wirtualna Kultura

  OdpowiedzUsuń
 3. Też nie jestem mieszkanką Ołbina ,ale uwielbiam słuchać radio Słuchałam audycji i zdziwiło
  mnie iż uczą obsługi smartfona z którym mam kłopot.Słyszałam że panowie nie chętnie uczestniczą w spotkaniach ,wysłałam SMS do Pani Asi - to ciężki kaliber.Panią Krysie znam z popowiczanek Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za kolejne informacje, co Żółty Parasol mówił w sobotę na antenie Polskiego Radia Wrocław.

  Żółty Parasolu, nie masz wyjścia. Musisz otworzyć filie na innych wrocławskich osiedlach. Jestem za, a nawet przeciw.

  Krystyna - Wirtualna Kultura

  OdpowiedzUsuń