niedziela, 24 lutego 2019

Ufunduj dziecku bilet

Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka działa już od 20 lat. Misją WCTD jest tworzenie przestrzeni, w której dostęp do kultury mają wszystkie dzieci. Osiąga się to poprzez warsztaty dla dzieci, spektakle teatralne, itd.
WCTD mieści się przy ulicy Kuźniczej 29a (II piętro). Oto, co o WCTD pisano w roku 2013 na  "wroclaw.go" (kliknijcie): Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka.


Jedna z akcji WCTD polega na zbieraniu pieniędzy na bilety na spektakle teatralne w WCTD. Jeden bilet to 18 zł. Ideą akcji jest przybliżenie teatru dzieciom, które na co dzień nie mają z nim kontaktu, gdyż wydatki na kulturę leżą poza zasięgiem domowych budżetów ich rodziców.

Chciałbyś, aby dzieci mogły regularnie uczestniczyć w spektaklach teatralnych WCTD? Oto jak możesz sprawić, aby teatr był dostępny dla wszystkich dzieci, kliknij: Ufunduj dziecku bilet do teatru - opis projektu:

  • Kup bilet dla potrzebującego dziecka wirtualnie lub w biurze Centrum.
  • Przekaż informacje o akcji rodzinie, znajomym, współpracownikom.

Więcej informacji: (71) 341 80 02, 661 136 434; koordynator@centrumtworczosci.pl

Dzięki darczyńcom, w roku 2018 zaproszono teatru aż 182 dzieci. Mali widzowie obejrzeli 15 spektakli, m.in. Bal u króla lula, Pies i kot czy Baśń o złotej rybce.

Jasia z Popowic i Krysia - Wirtualna Kultura od dłuższego czasu wspierają Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka:
Może Ty do nich dołączysz? 
Krystyna - Wirtualna Kultura

2 komentarze: