poniedziałek, 17 maja 2021

Wrocek zaprasza

Darmowy cykl „Klasycznie na Festiwalu WROCEK” jest znany wrocławskim seniorom. Po przerwie, związanej z pandemią, kolejne XXVI spotkanie będzie 30 maja (niedziela) 2021 o godzinie 14 w sali Hotelu Ibis Styles we Wrocławiu przy pl. Konstytucji 3-go Maja nr 3. Hotel Ibis znajduje się tuż przy Dworcu Głównym PKP (zobacz zdjęcia poniżej). 

Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy zatęsknili za klasycznym skeczem, monologiem, fraszką, czy satyrycznym wierszem. Zachęcają do przyjścia tych, którzy lubią dobrą, kabaretową piosenkę, niekiedy śmieszną, czasem nastrojową, może liryczną, ale zawsze w dobrym gatunku. Gospodarzem spotkania będzie Jerzy Skoczylas – współzałożyciel Kabaretu ELITA. Wystąpią:
 • Marta Dzwonkowska – aktorka Teatru Muzycznego CAPITOL,
 • Aga Damrych – wokalistka, finalistka konkursu The Voice of Poland
oraz Goście Specjalni:
 • Anna Majkut – Polańska, wokalistka, absolwentka wydziału filologii słowiańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego, animatorka kultury. Nagrywa muzykę do seriali TVP, dla Polskiego Radia, na potrzeby teatrów i filmu. Przez 10 lat śpiewała w zespole „Spirituals Singers Band”.
 • Andrzej Walus, multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer, autor tekstów, realizator dźwięku w programach telewizyjnych, twórca piosenek aktorskich, absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Muzyk współpracujący z wieloma wybitnymi artystami scen polskich i zagranicznych. Laureat wielu prestiżowych konkursów z dziedziny muzyki klasycznej. Zdobywca wielu nagród i wyróżnień jako muzyk, kompozytor i aranżer muzyki rozrywkowej.


Na spotkanie obowiązują zapisy. Koordynator Zbigniew Czekalski,  email: seniorwrocek@wp.pl , tel. 609 145 720. Oto instrukcja, jak można się zapisać:

"Zapisy na spotkanie następują po wysłaniu listy z danymi osób biorących udział w spotkaniu - drogą mailową do koordynatora, lub telefoniczny kontakt. Po otrzymaniu listy przez koordynatora następuje powiadomienie zainteresowanej osoby ( koordynatorów), drogą mailową, telefoniczną o zapisie na darmowe bilety. W następnym etapie - telefonicznie zostaje ustalone miejsce i czas przekazania biletów dla Seniorów /proszę o podanie telefonów kontaktowych osób odbierających bilety/. Proszę o powiadomienie mnie każdorazowo telefonicznie w przypadku rezygnacji osób z biletów, gdyż zawsze jest lista oczekująca na zwroty."

Dodatkowa informacja. Spotkanie XXVII będzie 13 czerwca 2021r. o godz. 14.00 w tym samym miejscu co spotkanie 30 maja. Zapisy będą od 31 maja 2021.

Uwaga. Spotkania odbędą się w warunkach przestrzegania reżimu sanitarnego / ograniczonej liczby widzów do 50% miejsc na widowni i stosowania przez nich środków zapewniających zakrycie ust, nosa i odstępu.

Krystyna - Wirtualna Kultura

4 komentarze:

 1. Ależ my zatęskniliśmy za tego typu spotkaniami.
  To są uczty duchowe z niczym nie porównywalne. Bardzo nam ich brakowało w minionym trudnym i smutnym okresie. A jaki dobór artystów! No i przesympatyczny prowadzący. Trzeba się organizować koniecznie. I do zobaczenia 30 maja ewent.13 czerwca.
  Potrzeba wiele tak wspaniałych spotkań, aby odreagować miniony rok.
  Pewnie spotkamy się licznie. Już się cieszę Majka

  OdpowiedzUsuń
 2. Już zamówiłam wejściówki cieszę się na to spotkanie

  OdpowiedzUsuń