sobota, 12 maja 2018

Zumba przede wszystkim


"Wirtualna Kultura" wreszcie przekonała się, skąd się bierze taka moc w Eli i Basi na treningach pamięci. One ćwiczą Zumbę od stycznia do grudnia co roku. Dźwięki latynoskiej muzyki słychać było dzisiaj od Parku im. Tołpy aż do Popowic. Porywały do tańca każdego, "Wirtualną Kulturę" też. A nad wszystkim czuwała instruktorka Zumby oraz Asia - Poziomka:


Jak już wiecie, dzisiaj wystartował czwarty sezon Parków ESK, kliknijcie: Parki ESK. Na Ołbinie królowały seniorki - fanki Zumby. W słońcu pokazały cały swój urok, czar i wdzięk. W tym czasie w parku za zakrętem seniorzy grali w kraty w cieniu!!! Niestety "Wirtualna Kultura", zmęczona Zumbą, nie pojechała do innych parków, żeby sprawdzić, jak u innych wystartował nowy sezon. Może Wy wiecie?

Trening Zumby w Żółtym Parasolu jest w soboty, godz. 14-15, kliknijcie: Plan zajęć dla seniorów. Jest to połączenie tańca i aerobiku. Oto 10 powodów, dlaczego warto uprawiać Zumbę:
Najważniejsza, zdaniem "Wirtualnej Kultury", jest radość ze wspólnego tańca. Odchudzanie, poprawa gęstości kości, zwiększenie wydolności  i siły fizycznej, lepsza kondycja to tylko dodatkowe efekty (jednak też ważne). To potwierdza zdjęcie Basi i Krysi po dzisiejszym treningu w Parku im. Tołpy. Kliknijcie na zdjęcie, żeby się o tym przekonać.

Oto kroki Zumby dla początkujących:
A ten film obejrzało 12 milionów internautów:
Czy ten film porwał Was do tańca? Mnie tak.

Krystyna - Wirtualna Kultura

1 komentarz:

  1. Zumba Fitness to jeden z moich ulubionych intensywnych treningów cardio! Dobra zabawa, taniec i elementy fitness, to musi się skończyć olbrzymim uśmiechem na twarzach! Cudowna forma aktywnego spędzania czasu.

    OdpowiedzUsuń