czwartek, 12 lipca 2018

Wrocławskie potańcówki

Jak dotąd "Wirtualna Kultura" namawiała Was do pójścia albo do teatru, albo do muzeum. Mięśni się tam nie ćwiczy. Jedynym wyjątkiem była Zumba w Parku im. Tołpy na Ołbinie, kliknijcie: Zumba przede wszystkim. Teraz postanowiła namówić Was na potańcówki.

Gdy miała kilka latek, to chciała zostać tancerką lub śpiewaczką. Nic z tego nie wyszło, ale tańczyć nadal bardzo lubi. Powyższe zdjęcie zrobiono jej na podwórku Capitolu w czerwcu 2017. Jak dotąd chodziła do podwórka tylko na kawę - na potańcówki jeszcze nie. Jak na zdjęciu widać, jest tam wygodnie i przyjemnie. Podwórko w Capitolu zawsze tętni życiem, kliknijcie: Podwórko w Capitolu - wydarzenia.

Oto taneczne propozycje "Wirtualnej Kultury":
A kiedy będziemy tańczyć na Ołbinie? Może zorganizujemy w Parku im. Tołpy turniej milongi? "Wirtualna Kultura" zna takich wrocławian, którzy tylko milongę tańczą!!! Oto lista miejsc we Wrocławiu, gdzie milongę w lipcu będą tańczyć:
Ten film na YouTube obejrzało ponad 7 milionów internautów, kliknijcie: Magia Tanga - Amsterdam 2012. "Wirtualna Kultura" takiego poziomu jak Zotto nigdy nie osiągnie?!?! Raz tylko milongę próbowała tańczyć i postanowiła zostać przy tradycyjnym podwórkowym tangu. 

A co Wy myślicie o tangach i z jakimi wspomnieniami się one Wam kojarzą?

Krystyna - Wirtualna Kultura

3 komentarze:

 1. zapisuje się na zumbę

  OdpowiedzUsuń
 2. Krysiu, potańcówka na Ołbinie dawno zaplanowana! Porywamy Cę do tańca już 25 sierpnia. Szczegóły wkrótce

  OdpowiedzUsuń
 3. Asiu, super wiadomość. Już się zapisuję na kurs tańca, żeby mieć lepszą kondycję.

  Krystyna

  OdpowiedzUsuń