środa, 6 listopada 2019

Noc-moc dialogu we Wrocławiu

Wirtualna Kultura w artykule "Seniorka na festiwalu reportażu", opublikowanym w listopadowym numerze Gazety Senior, wspomniała, że Kamil Bałuka powiedział na Festiwalu Reportażu MiedziankaFest 2019, że Holendrzy mają we krwi debatowanie i dogadywanie się. Dlatego bardzo się ucieszyła, że Wrocław też debatuje, dialoguje i rozmawia.

W zeszłym tygodniu dostała od Dominika Golemy z Biura Wrocław Bez Barier zaproszenie na pierwszą Noc-Moc Dialogu, która będzie 8/9 listopada 2019 w PPM Zajezdnia (TRATWA) przy ulicy Legnickiej 65, początek godzina 20:00, zakończenie ok. 1:30:


"Stowarzyszenie TRATWA wraz z Biurem Wrocław Bez Barier UM zapraszają na wspólny panel dyskusyjny z udziałem przedstawicieli organizacji pozarządowych i samorządu Wrocławia oraz Prezydenta Miasta. Rozmowa na ważne i istotne tematy w życiu naszego miasta, na które w ciągu dnia zawsze brakuje czasu….

Przy udziale osób, które Wrocławiem zarządzają, które go tworzą, które go odwiedzają, odbędzie się rozmowa, a na koniec wyświetlony zostanie niezwykły film. Podczas przerw będziecie mogli pożywić się smacznym, lekkim posiłkiem i napić dobrej kawy.

Udział jest bezpłatny, organizatorzy proszą jednak o potwierdzenie swego uczestnictwa. 

Wyłącz telewizor, komputer. Przyjdź i weź udział w rozmowie!"

Szczegółowy program tego wydarzenia jest na stronach Sektora 3, 
Na jego początku postawiono pytania: "Czyj jest Wrocław? Gdzie jest młodzież? Czy Wrocław jest otwarty? Wrocław – sposób użycia." oraz zacytowano Adama Mickiewicza:

Nic pożądańszego i nic trudniejszego na ziemi, jak prawdziwa rozmowa”

Adam Mickiewicz


Zgłoszenia: Wojciech Staniewski (Stowarzyszenie TRATWA) wojtek@tratwa.org, tel 519338733 lub
Dominik Golema (Biuro Wrocław Bez Barier UMW) dominik.golema@um.wroc.pl tel 602758195.

Uwaga Wirtualna Kultura odkryła, że "Noc-moc dialogu" poprzedzi o godzinie 18:45 spektakl teatralny, przeniesiony z "Piekarni" do Sektora 3,
Na trop "piekarni" Wirtualna Kultura wpadła z Halą na lipcowym spacerze:
Krystyna -Wirtualna Kultura

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz