czwartek, 14 listopada 2019

Zaginiony maszynopis słuchowiskaMaszynopis słuchowiska "Bohaterowie Ołbina w akcji" jest poszukiwany. Wyszedł z domu na początku listopada i do tej pory nie wrócił. Rysopis poszukiwanego: Wiele stron tekstu, napisanego przez Iwonę Konecką z młodzieżą z lokalnych szkół, z odręcznymi notatkami na marginesie i kilkoma zdaniami, zakreślonymi na żółto. Autorką notatek jest Wirtualna Kultura, która na żółto zaznaczyła kilka zdań tekstu swojej roli w tym słuchowisku. WK przez moment się zagapiła i straciła z oczu maszynopis. Na szczęście swoją rolę odczytała (odegrała?) już 23 października pod czujnym okiem (słuchem?) Agnieszki Bresler, reżyserki słuchowiska. Nagroda dla znalazcy: uśmiech radości w wykonaniu WK.

Piąty numer niereguralnika (nieregularnika?) osiedlowego "Halo Ołbin" jest pełen bohaterów Ołbina. Jest w nim też zapowiedź premiery słuchowiska 23 listopada (sobota) o godzinie 18 w auli Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej przy ulicy Prusa. Przyjdźcie koniecznie, aby przekonać się, w jakiej roli WK wystąpiła w słuchowisku, o ile w ogóle wystąpiła. Ona sama nie wie, czy reżyserka wybrała jej nagranie, czy może innej seniorki, która nagrała tę samą rolę. Zobaczycie, że bez tej roli słuchowisko nie byłoby kompletne.WK i inni seniorzy spotkali się 16 października z młodzieżą biorącą udział w słuchowisku (kliknijcie na zdjęcia). Odczytali (odegrali?) całe słuchowisko, więc WK wie, o czym ono jest, ile trwa i jak się kończy. Niestety nie pamięta szczegółów, a maszynopis wyszedł i do domu nie wrócił.

W oczekiwaniu na premierę słuchowiska "Bohaterowie Ołbina w akcji" możecie przeczytać wpisy o słuchowisku:

Krystyna - Wirtualna Kultura

6 komentarzy:

 1. Krysiu, rada ci pospieszyc z pomocą i scenariusz, który gdzieś wyszedł i dotychczas nie powrócił,
  zastąpić (tymczasowo) kserokopia. Pozdrawiam Basia

  OdpowiedzUsuń
 2. Basiu, dziękuję za odrobinę otuchy, że maszynopis wróci.

  Krystyna

  OdpowiedzUsuń
 3. Basiu, nie zrobiłam ksera maszynopisu słuchowiska, bo wierzyłam w jego dozgonną miłość.

  OdpowiedzUsuń
 4. Krysiu, jeśli scenariusz nie wrócił do Ciebie chętnie wydrukuję Ci drugi egzemplarz, jeśli tak to proszę wyślij mi SMS.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Basiu, wczoraj wieczorem maszynopis wrócił do domu. Chce być na premierze słuchowiska na Wydziale Architektury.

  Krystyna

  OdpowiedzUsuń
 6. Irena ze Szczepina24 listopada 2019 09:21

  Krysiu!Wszyscy bardzo się cieszymy, że maszynopis wrócił do domu. Zawsze trzeba wierzyć, że będzie dobrze i tego się trzymajmy. Pozdrawiam jesiennie.

  OdpowiedzUsuń