sobota, 27 czerwca 2020

Działania prosenioralne pod lupą

Wirtualna Kultura ma nadzieję, że webinary nie są już Wam obce. Pisała o nich 23 czerwca, kliknijcie: Webinary i fakty o koronawirusie. Webinarium o koronawirusie było ciekawe.

Teraz chciałaby namówić Was na podglądanie edukatorów osób dorosłych, bo to chyba oni wezmą udział 7 lipca o godz. 11 w webinarium poświęconym działaniom prosenioralnym:

Webinarium poprowadzi dr Nina Woderska. Organizatorami są Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji oraz Krajowe Biuro EPALE. Udział w webinarium jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja na webinarium:
Webinarium EPALE – cykl spotkań on-line, których celem jest promowanie wysokiej jakości uczenia się dorosłych w Europie. W trakcie webinarium poznamy sposoby aktywizowania i wspierania seniorów przed i w czasie pandemii. Ciekawe, czym to się może różnić - przed i w czasie. Kiedy będzie już "po?

Wirtualna Kultura zainteresowała się EPALE  kilka lat temu - jak ten czas leci:
Na internetowych stronach EPALE znalazła wtedy wpis o projekcie "60+ Virtual Culture", w którym brała udział w Żółtym Parasolu:

Jak myślicie, dlaczego Wirtualna Kultura zrobiła ten wpis. Tak, tak, tak - z powodu Dojrzałej Partycypacji! Pamiętajcie o zapisach na lipcowe zajęcia:

Uwaga. Zdjęcia do wpisu przysłała Zosia.
Krystyna - Wirtualna Kultura

1 komentarz:

  1. ...przed i w czasie...
    Kochana Krysiu, nie wiem czy będzie kiedykolwiek jakieś "po koronawirusie". . .
    Lekarze wirusolodzy wyprowadzają nas z takiego myślenia, że jeśli nawet wymyślona i zastosowana zostanie jakaś cudowna szczepionka, to po pierwsze: nie będzie obowiązku szczepienia się wszystkich ludzi bo już podnosi się larum w temacie, a po drugie obecny cowid 19 będzie prawdopodobnie mutował dalej i wtedy potrzebna będzie kolejna nowa szczepionka na nową odmianę wirusa itd... Nie wygląda to najlepiej, dlatego też cokolwiek to znaczy musimy żyć dalej wg własnego pomysłu.
    Pomimo wszystko życzę najlepiej Majka

    OdpowiedzUsuń