poniedziałek, 29 czerwca 2020

Wrocek klasycznie - drugi koncert w internecie

Ze względu na okres wakacyjny następne spotkanie w ramach Klasycznie na Festiwalu Wrocek  zostało przeniesione znowu do internetu. Będzie dostępne w internecie od 19 lipca 2020. od godziny 6.00 i będzie transmitowane z sali Hotelu – Ibis z możliwością oglądania także w terminie późniejszym z odtworzenia.

Koncert będzie można oglądać za darmo, logując się na stronie internetowej Międzynarodowy Festiwal Kabaretowy Wrocek w zakładce Wrocek TV:
Zasady takie same jak poprzednio:
czyli trzeba się zgłosić do koordynatora Zbigniewa Czekalskiego
Do każdej zgłoszonej osoby zostanie wysłany kod dostępu do oglądanego programu.

PROGRAM SPOTKANIA II

Organizatorzy tak zachęcają do udziału:

"Zapraszamy do monitorów wszystkich, którzy zatęsknili za klasycznym skeczem, monologiem, fraszką, czy satyrycznym wierszem, oraz tych, którzy lubią dobrą, kabaretową piosenkę, niekiedy śmieszną, czasem nastrojową, może liryczną, ale zawsze w dobrym gatunku.

Gospodarzem wieczoru będzie Jerzy Skoczylas – współzałożyciel Kabaretu ELITA, autor i aktor Radiowego „Studia 202”.

Nie zabraknie materiałów utrzymanych w klimacie wczasowo letnim. Zastanowimy się wspólnie „Po co nam lato”. Posłuchamy zabawnych monologów Leszka Niedzielskiego. Jak zawsze sięgniemy do przebogatej skarbnicy tekstów Andrzeja Waligórskiego. Aga i Marta zaśpiewają nam piosenki zachęcające nas do wypraw w nieznane i znane zakątki świata. Nie zabraknie szlagierów kabaretowych w rodzaju „Do serca przytul psa”, czy „A mnie się marzy kurna chata”.

Zaprosimy też Państwa na „Koncert życzeń” i posłuchamy, co ma nam do powiedzenie Dyrektor Departamentu Spraw Społecznych UM Wrocławia – Pan Bartłomiej Świerczewski.

Ogłosimy konkursy, odpowiemy na listy, będzie więc wesoło, optymistycznie i ciekawie
."

Gośćmi Jerzego Skoczylasa będą:
 • Marta Dzwonkowska – aktorka Teatru Muzycznego CAPITOL, która zmierzy się z piosenkami i tekstami znanymi z programów Kabaretu ELITA i Studia 202.
 • Aga Damrych – wokalistka, finalistka konkursu The Voice of Poland, którą tym razem usłyszymy w repertuarze kabaretowym.
 • Leszek Niedzielski - aktor i autor, który do dziś współtworzy programy Kabaretu ELITA i radiowego Studia 202.
Uwaga. Zdjęcia przysłała Zosia.

Krystyna - Wirtualna Kultura

2 komentarze:

 1. To fajnie bardzo lubiłem ten kabaret Baca

  OdpowiedzUsuń
 2. 24,06 było przedstawienie NA ŻYWO.Byłam i jak zawsze zadowolona.Pozdrawiam.
  Kazia

  OdpowiedzUsuń