czwartek, 18 listopada 2021

Grudniowy koncert Klasycznie na Festiwalu Wrocek

Kolejne spotkanie kabaretowe  Klasycznie na Festiwalu WROCEK (wieczór XXXI)  odbędzie się w niedzielę 19 grudnia 2021r o godz. 14.00 w hotelu Ibis Styles na placu Konstytucji 3 Maja numer 3 w warunkach przestrzegania reżimu sanitarnego. 

Zapisy na koncert tak jak poprzednio u koordynatora Zbigniewa Czekalskiego, email: seniorwrocek@wp.pl , tel. 609 145 720. Szczegóły są na końcu wpisu.

Będzie to koncert, w którym zanurzymy się w jakże bliski każdemu z nas klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra i Nowego Roku. W programie znajdą się kolędy oraz piosenki zimowe i pastorałki. Niektóre z pewnością zaśpiewamy wspólnie. Nie zabraknie również porcji dobrego humoru i żartów, wszak to chyba najbardziej radosny okres w kończącym się roku.

Koncert poprowadzi Jerzy Skoczylas. Gośćmi programu będą:
  • Marta Dzwonkowska – aktorka Teatru Muzycznego CAPITOL,
  • Aga Damrych – wokalistka, finalistka konkursu The Voice of Poland
oraz Gość Specjalny: niezwykle utalentowana, młoda śpiewaczka Liliana Iżyk - Pabisiak, 
  • obdarzona wspaniałym sopranem lirycznym, 
  • finalistka programu telewizyjnego „Mam Talent”,
  • półfinalistka programu „Must be the Music”,
  • zwyciężczyni konkursów międzynarodowych takich jak np. „Australian Concerto and Vocal Competition”, czy „International Competition of Romantic Music” w Nowym Jorku. 
Śpiewaczka miała okazję dwukrotnie zaprezentować się na słynnej scenie Carnegie Hall w Nowym Jorku. 

Na zakończenie złożymy sobie świąteczne życzenia.

Dodatek - szczegóły zapisów. Zapisy następują po przekazaniu drogą mailową lub telefoniczną do koordynatora listy osób zainteresowanych udziałem w koncercie. Liczy się kolejność zgłoszeń. Koordynator powiadamia zainteresowane osoby (koordynatorów list, osoby indywidualne) drogą mailową lub telefoniczną o zapisie na darmowe wejściówki dla seniorów. W następnym etapie telefonicznie zostaje ustalone miejsce i czas przekazania wejściówek. Wejściówki mogą być odebrane bezpośrednio przed spotkaniem w hotelu. Należy powiadamiać koordynatora telefonicznie w przypadku rezygnacji z wejściówek, gdyż zawsze jest lista osób oczekujących na zwroty.

Krystyna - Wirtualna Kultura

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz