piątek, 19 listopada 2021

Stand up dla Jurka


Jeden z czytelników bloga, Jurek, od czasu do czasu naciska na Wirtualną Kulturę, żeby napisała coś rozwesalającego. Ona mu tłumaczy, że nie ma żadnych uzdolnień w tym kierunku i dowcipów nie opowiada. Te wyjaśnienia jednak nie trafiają do niego.

Jurek czasami przysyła na WhatsAppie jakieś żarty, ale bez podania źródeł, więc Wirtualna Kultura nie może z nich skorzystać. Sytuacja jest patowa, a za oknem deszczowa, melancholijna  jesień, która nie rozwesela. Przydałby się jakiś "stand-up". Kochani Czytelnicy, może pomożecie Wirtualnej Kulturze i coś nagracie dla Jurka. Dla ułatwienia ona przygotowała materiały pomocnicze, co to jest "stand-up":
W tym ostatnim linku są definicje stand-upu z różnego punktu widzenia oraz m.in. takie nagrania:
W roku 2019 tak pisano o Stand-upie na stronach "biletyny.pl":

Uwaga
. Wczoraj Wirtualna Kultura dostała 6 zdjęć zrobionych 2 października 2021 przez nieznanego jej fotografa na Dniu Otwartym w PPM Zajezdnia.  
Jedno z nich jest podobno na małej wystawie, którą będzie można zobaczyć dzisiaj podczas Kongresu Wrocławskich Organizacji Pozarządowych w strefie "chilloutu" w Tratwie. 
Na zdjęciach uwieczniono poważny "dialog otwarty" z m.in. Dominikiem Golemą i Arkadiuszem Drukierem. To nie był "stand-up" w wykonaniu Wirtualnej Kultury. 

Krystyna - Wirtualna Kultura 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz