wtorek, 9 listopada 2021

Festiwal na Wrocku Klasycznie zaprasza seniorów


Wirtualna Kultura dostała pilny mail z informacją o kolejnym koncercie z serii Klasycznie na Festiwalu Wrocek. Koncert będzie w sobotę 13 listopada 2021 o godzinie 14 w Hotelu Ibis Style w pobliżu Dworca Głównego PKP (pl. Konstytucji 3-ego Maja 3). Bezpłatne wejściówki można otrzymać jak zwykle od koordynatora Zbigniewa Czekalskiego

telefon 609 145 720

Organizatorzy koncertu tak go zapowiadają:

"Zapraszamy naszą wspaniałą Publiczność na kolejny w 2021 roku program z cyklu „Klasycznie na Festiwalu WROCEK.

Zachęcamy do przyjścia tych, którzy lubią dobrą piosenkę, niekiedy śmieszną, czasem nastrojową, może liryczną, ale zawsze w dobrym gatunku. Gospodarzem wieczoru będzie Jerzy Skoczylas – współzałożyciel Kabaretu ELITA, autor i aktor Radiowego „Studia 202”.


Będzie to koncert miesiącu skłaniającym do wspomnień i rozmów o tych, którzy od nas odeszli, ale wciąż trwają w naszej życzliwej pamięci. Jednak w programie nie zabraknie jak zawsze stosownych żartów i anegdot, pojawią się związane z tematem piosenki, wiersze i fraszki.

Gośćmi programu, oprócz Jerzego Skoczylasa, będą:

  • Marta Dzwonkowska – aktorka Teatru Muzycznego CAPITOL, która zmierzy się z piosenkami i tekstami znanymi z programów Kabaretu ELITA i Studia 202,
  • Aga Damrych – wokalistka, finalistka konkursu The Voice of Poland, którą tym razem usłyszymy w repertuarze kabaretowym.
Gość Specjalny:

  • Katarzyna Dziewiątkowska – córka wielkiej Gwiazdy Polskiej Sceny Estradowej Izabeli Skrybant Dziewiątkowskiej z niezapomnianego „Tercetu Egzotycznego”. Pani Katarzyna przypomni nam kilka wspaniałych przebojów z repertuaru swojej mamy, które nie tak dawno wspólnie wykonywały na scenie.
Będzie zatem wesoło, koncertowo i nastrojowo. Przyjdźcie, a gwarantujemy, że wrócicie do nas na kolejne spotkania z cyklu „Klasycznie na Festiwalu WROCEK”. Zapraszamy!"

Krystyna - Wirtualna Kultura

1 komentarz:

  1. Byłam na takich właśnie trzech festiwalach w tym samym miejscu.
    Dwa były bardzo udane i bardzo atrakcyjne, ale trzeci ... był znacznie krócej niż oczekiwaliśmy, a wiele z zapowiedzianych gwiazd nie wystąpili bo: urlop? wyjazdy? nie wiadomo, bo przecież w tamtych miesiącach (Lipiec/sierpień) chyba nie pandemia... Dziś już nie było wejściówek na 13.XI.br, ale mam nadzieję że impreza będzie tak udana jak poprzednie dwie. O ile zapowiedziane gwiazdy "dopiszą".Doskonałej zabawy i pozdrawiam serdecznie Majka

    OdpowiedzUsuń