piątek, 22 września 2023

Młynarski na nowo w Impart Centrum


6 października 2023 o godzinie 19 fragmenty twórczości wybitnego artysty Wojciecha Młynarskiego usłyszymy w nowych aranżacjach na scenie Impart Centrum, Piłsudskiego 19 we Wrocławiu. 

Obok Gaby Kulki i Jana Młynarskiego wystąpią znakomici muzycy, członkowie pierwotnego składu Młynarski Plays Młynarski: Wojciech Traczyk  i Piotr Zabrodzki.
Jan Młynarski o projekcie: „Ten zespół to synteza mojej dotychczasowej drogi scenicznej, historii rodzinnej oraz przyjaźni z Gabą, Piotrkiem i Wojtkiem. To także spotkanie z własnym ojcem i z wielkim autorem.”

Fragment z materiałów organizatorów:

"Wybitne interpretacje Gaby Kulki wsparte składem znakomitych muzyków pod kierownictwem Jan Emila Młynarskiego to podróż przez muzyczne style i nastroje. Wśród nich można odnaleźć jazz, dancing, new wave i folk, a zespół w swoim programie podkreśla niezwykle silny związek między tekstem i muzyką. Relację tak wyjątkową w twórczości Wojciecha Młynarskiego i kompozytorów z nim współpracujących (W. Korcz, J. Sent, J. Wasowski, J. Derfel)."

Uwaga. Wirtualna Kultura dostała zdjęcie planszy w materiałach dla mediów. Regularne bilety są po 90 zł. Skorzystajcie ze zniżki "nasz Wrocław".

Krystyna - Wirtualna Kultura

1 komentarz: