niedziela, 3 września 2023

Festiwal Reportażu w Ludwikowicach Kłodzkich przed nami


Wirtualna Kultura dobrze wie, gdzie leżą Ludwikowice Kłodzkie, bo kiedyś trasę kolejową Wrocław -Nowa Ruda przez Wałbrzych znała na pamięć. W zeszłym roku w Ludwikowicach Kłodzkich była dwa razy z okazji festiwali literackich (kliknijcie na zdjęcie Centrum Kultury w Ludwikowicach):

W tym roku zanosi się na powtórkę. Ona była już w Ludwikowicach z okazji Festiwalu Góry Literatury, a "Festiwal Reportażu. Dokumentaliści" przed nią. 

W tym roku Festiwal Reportażu będzie w Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkich (ul. Główna 65) w dniach 22-24 września 2023:

Kliknijcie na zdjęcie programu Festiwalu (zamiast Jakuba Sieczko w Festiwalu wziął udział Mateusz Pakuła, autor książki "Jak nie zabiłem swojego ojca i jak bardzo tego żałuję")  :W lipcu 2023 na Festiwalu Góry Literatury Wirtualna Kultura obejrzała dwa spotkania autorskie z Mariuszem Szczygłem. W Kłodzku prowadził je Maciej Robert, a w Zamku Sarny Ewa Winnicka:
W Ludwikowicach Kłodzkich spotkanie z Mariuszem poprowadzi Urszula Glensk, bardzo dobrze znana czytelnikom bloga. Ona kiedyś gościła w Żółtym Parasolu:

Wirtualna Kultura była już na spotkaniu autorskim z Jakubem Sieczko. Prowadził je Mariusz Szczygieł:
W Ludwikowicach Kłodzkich poprowadzi je Patrycjusz Śliwiński. Wirtualna Kultura lubi takie zmiany. "Nic dwa razy się nie zdarza", więc jest oczywiste, że każde spotkanie autorskie jest inne, chociaż autor jest ten sam.

Spotkania w Ludwikowicach Kłodzkich są po południu. Przedpołudnia możecie spędzić na zwiedzaniu okolic Ludwikowic:
lub wybrać się gdzieś trochę dalej - do Zamku Sarny?
Krystyna - Wirtualna Kultura

1 komentarz:

  1. Urszula Glensk i Mariusz Szczygiel- lepiej byc nie moze! Niestety bede w Paryzu

    OdpowiedzUsuń