niedziela, 24 grudnia 2023

Jeszcze więcej choinek czytelników bloga

W Wigilię czytelnicy bloga znaleźli czas, żeby przysłać zdjęcia swoich choinek (kliknijcie na miniatury zdjęć). Pierwsza partia choinek dotarła do Wirtualnej Kultury wcześniej:

Na dwóch pierwszych zdjęciach, które przysłali Jasia i Jurek, są koty. Pierwszy kot rozrabia. Drugi udaje prezent - czeka cierpliwie aż ktoś go zauważy.


Zdjęcie trzeciej choinki przysłała Iwona, a czwartej Małgosia. Na obu choinkach są ręcznie robione ozdoby - na choince Małgosi jest ich 90 procent!

Piąta choinka, Basi z Ołbina, szuka zimy za oknem, a szósta Basi ze Swojczyc dobrze czuje się w domowym ciepełku:


Przedostatnia choinka Majki chętnie przejrzałaby się w lustrze,  a ostatnia Ali nie zamierza zejść na ziemię:A jak się zachowują Wasze choinki? Ostatnia choinkę, przysłaną przez Jolę, pilnuje zimowy kot.

Uwaga. Wszystkie choinki czytelników bloga są w galerii zdjęć:
a choinka Wirtualnej Kultury w tym wpisie:

Wirtualna Kultura dziękuje wszystkim za owocną współpracę i życzenia.

Krystyna - Wirtualna Kultura

3 komentarze:

 1. Ty jesteś skarbem. Wiadomo..!!!
  V

  OdpowiedzUsuń
 2. Wesołych szczęśliwych zdrowych i rodzinnych Świat BN. Rzeczywiście Krysiu, świętowanie z Tobą jest samą przyjemnością. I niech tak pozostanie na długo. Cieszmy się sobą i zbliżmy się do drugiego .. jak tylko się da, tak, aby nikt nie czuł się samotnie w ten święty czas...
  Przepiękne choinki prezentuje się kochani. Serdecznie gratuluję, pozdrawiam i przytulam mocno, mocno... Majka

  OdpowiedzUsuń
 3. ..swoją choinkę też bardzo lubię, w tym roku stroikami ja z moją wnuczka, więc wrażeń było niemało, w tym wiele radości...

  OdpowiedzUsuń