wtorek, 27 listopada 2018

Młodzi dla seniorów


Na ostatnim spotkaniu z cyklu Klasycznie na Wrocku wystąpili uczniowie z XVII Liceum im. Agnieszki Osieckiej, kliknijcie: Liceum Ogólnokształcące XVII. W tym roku LO 17 otrzymało tytuł: Brązowe Liceum 2018 w ramach rankingu liceów i techników Perspektywy 2018. Uczniowie odnoszą sukcesy w wielu konkursach, kliknijcie:Laureaci konkursów i zawodów.


Grupa "Niepokorni" złożona z bardzo zdolnej młodzieży z LO 17 przygotowała dla seniorów program muzyczny pełen wspomnień, a w nim piosenki z polskich filmów i kabaretów, piosenki naszej młodości. Były też akcenty patriotyczne. Dla każdego coś miłego. Na przykład, Miłość ci wszystko wybaczy, Pamiętasz była jesień, Sex appeal i słynny walc z Nocy i dni. Niestety Wirtualnej Kulturze nie udało się znaleźć w internecie nagrań tych piosenek w wykonaniu uczniów LO 17, więc możecie posłuchać tylko innych wykonawców:
oraz nagrania innego występu "Niepokornych", kliknijcie: Świecie mój.Następny koncert z cyklu Klasycznie na Wrocku będzie na przełomie stycznia/lutego 2019. Dokładny termin nie jest jeszcze ustalony. Rezerwacja darmowych wejściówek: Zbigniew Czekalski 609-145-720, mail: seniorwrocek@wp.pl

Uwaga. Zdjęcia zrobił "Bojurek", kliknijcie, aby je powiększyć. Na koncercie była "silna" reprezentacja seniorów z Żółtego Parasola.

Krystyna - Wirtualna Kultura

2 komentarze:

  1. Byłam z przyjaciółmi w moim młodzieńczym wieku.Wszyscy byliśmy zachwyceni.Od kiedy można rezerwować wejściówki?Serdecznie pozdrawiam.
    Kazia

    OdpowiedzUsuń
  2. Takie wydarzenia na prawdę radują serce. Najważniejsze to nie zapominać o seniorach, troszczyć się o nich. Ja jestem opiekunem osób starszych i kocham swoją pracę, a podopiecznych traktuję, jak rodzinę. Współpracuję z firmą https://nursecare24.pl/, która wyszukuje mi zlecenia i jak dot ej pory każdy z moich podopiecznych był przemiły i serdeczny dla mnie. Ci ludzie potrzebują uwagi, uczucia i troski. Opiekujmy się nimi, jak najlepiej.

    OdpowiedzUsuń