środa, 21 listopada 2018

Festiwal JazzTopad i torty wegańskie


Dzisiaj na naszym blogu gościmy seniorki z różnych dzielnic Wrocławia. Powodem jest nie tylko Dzień Życzliwości, ale również spotkanie towarzyskie i koncert, kończące projekt "Safety": asertywność i bezpieczeństwo 60+, zrealizowany przez Fundację Punkt Widzenia w ramach ASOS 2014-2020, kliknijcie: Fundacja Punkt Widzenia.

W tym projekcie brały udział Basia z Gaju i Wirtualna Kultura. Na zdjęciach powyżej Wirtualna Kultura z Eweliną Seklecką podziwiają tory wegańskie, a Basia zachwyca się fryzurą Leny Bielskiej, która w ramach projektu prowadziła warsztaty z samoobrony 60+. Wirtualna Kultura poznała Lenę już wcześniej na warsztatach herstorycznych w ramach projektu "Od matki", a Ewelinę na projekcie "Seniorka, liderka, obywatelka":
Uczestniczki dwóch cykli projektu "Safety" dzisiaj się wszystkie razem spotkały na wegańskiej kolacji, a potem wybrały się do Narodowego Forum Muzyki na 15. Festiwal Jazztopad, kliknijcie: Festiwal Jazztopad. Była to świetna okazja do odnowienia i zawiązania kontaktów, i do wspominania, jak na warsztatach super było.

Ewelina, która w ramach projektu prowadziła warsztaty w asertywności, dostała na pamiątkę białe piórko. Wszystkie uczestniczki projektu czekają na następne warsztaty z Eweliną i Leną. Fajne jest życie seniorki we Wrocławiu. Kliknijcie na zdjęcia, żeby je powiększyć.

Uwaga kochane uczestniczki projektu "Safety": chwalą nas!  Informacja o naszym spotkaniu ukazała się na Facebooku Leny, kliknijcie: Lena Bielska - Facebook.
Postscriptum. Czy skorzystaliście z zaproszenia na ciastka i kawę w Żółtym Parasolu dzisiaj z okazji Dnia Życzliwości?

Krystyna - Wirtualna Kultura

1 komentarz: