piątek, 30 listopada 2018

TAXI 75+ w Żółtym Parasolu


Wirtualna Kultura wybrała się dzisiaj do siedziby Żółtego Parasola (ul. Prusa 37-39 - wejście od ulicy Wyszyńskiego), aby zobaczyć jak przebiega rejestracja seniorów do programu TAXI 75+.

Urocze "telefonistki" z Żółtego Parasola, Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego i Wrocławskiego Centrum Seniora odbierały telefony, udzielały szczegółowych informacji i zachęcały do osobistego
przyjścia w celu rejestracji i odbioru Złotej Wrocławskiej Karty Seniora.

Na Facebooku Żółtego Parasola Wirtualna Kultura przeczytała, że dzisiaj aż 100 seniorów zarejestrowało się do programu TAXI 75+, kliknijcie: Żółty Parasol - Facebook.

Jedna z bardzo zadowolonych seniorek 75+ obdarowała "telefonistki" i uradowaną Asię własnoręcznie zrobionymi białymi gwiazdkami (kliknijcie na pierwsze zdjęcie powyżej). Widocznie TAXI 75+ kojarzy się z prezentem bożonarodzeniowym od Wrocławia dla seniorów. Wirtualna Kultura na zdjęciu poniżej trzyma Złotą Wrocławską Kartę Seniora.Informacje o programie TAXI 75+, finansowanym przez Gminę Wrocław, możecie znaleźć na stronie internetowej Żółtego Parasola w zakładce TAXI 75+ oraz na blogu:


Krystyna - Wirtualna Kultura

1 komentarz:

  1. Czy ten program nadal istnieje? Jeśli tak chcielibyśmy napisać o nim coś więcej na naszym portalu dobrataxi.pl, to rzadko spotykane przedsięwzięcie dla Seniorów.

    OdpowiedzUsuń