środa, 3 lipca 2019

Odra Centrum to kobieta


Basia ze Swojczyc napisała w komentarzu do wpisu "Brak pomyślunku na GDS, IT i MiedziankaFest2019", że Wirtualna Kultura niczego nie zostawia na potem. Kochani, to nie jest prawda. Zdjęcia z Polanicy czekały od 9 czerwca aż do dzisiaj w komputerze Wirtualnej Kultury na publikację na blogu. To prawdziwy skandal! Na zdjęciach jest Ania Surówka z Odra Centrum i Basia ze Swojczyc.

Klikanie na zdjęcia w niczym sytuacji nie poprawi. Tego nie da się odwrócić tak jak rzeki. Z powodu upływu tygodni Wirtualna Kultura zapomniała, dlaczego Ania miała w Polanicy  taką zagadkową minę na drugim zdjęciu. Wysłała do niej mail z pytaniem. Odpowiedź przyszła szybko, ale jeszcze bardziej zagadkowa niż mina: Odra Centrum to kobieta. Wirtualna Kultura od dawna wiedziała, że Odra Centrum to atrakcja Wrocławia, ale nie przyszło jej na myśl, że jest rodzaju żeńskiego:
Może Wam uda się rozwiązać dwie zagadki: powód miny Ani i dlaczego Odra Centrum jest kobietą.

Ania, Basia i Wirtualna Kultura 9 czerwca niezależnie dopłynęły do Polanicy. Basia chciała zobaczyć kolorowe domki w lesie, a Ania szukała rezerwowego miejsca dla Odra Centrum, gdyby na Opatowicach zabrakło wody,

Kobieta o imieniu Odra Centrum nadal jest na Opatowicach. Wirtualna Kultura nie może się jej doczekać obok Mostu Grunwaldzkiego:
Chce z nią i Majką wypić kawę. Rozwój sytuacji można wspólnie śledzić na Facebooku:

Na zakończenie zdjęcia z Basi ulubionego osiedla w Polanicy:



Krystyna - Wirtualna Kultura

4 komentarze:

 1. Krysiu, nie musisz mieć wyrzutów sumienia za niewielkie spóźnienie bo wyjazd do Polanicy był nie do zapomnienia!
  .....,Basia chciała zobaczyć kolorowe domki w lesie, a Ania szukała rezerwowego miejsca dla Odra Centrum, gdyby na Opatowicach zabrakło wody,.... Mam nadzieję, że przez upalne lato wody w Odrze dla Odra Centrum nie zabraknie.
  Do zobaczenia nad Odrą na kocyku! Basia

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem co prawda którą Majka miałaś Krysiu na myśli, ale ja też z Tobą kawę bardzo chętnie - właśnie na ODRA Centrum. I jakoś mnie wcale nie zdziwiło że jest kobieta, no bo jakże inaczej? Taką atrakcją może być tylko kobieta, to po pierwsze, a dalej, Odra jest rodzaju pięknego,tzn żeńskiego więc w ogóle nie ma to czy tamto... Pozdrawiam Cię niezmordowana Istoto i życzę naj... Majka

  OdpowiedzUsuń
 3. Majko, tak. Już 24 maja zaprosiłam Ciebie na kawę na dachu Odra Centrum (zobacz komentarz do wpisu o Wodniku Szuwarku). Niestety Odra Centrum nie jest jeszcze gotowe.

  Krystyna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteśmy umówione na wszystkie atrakcje Odra Centrum.
   Niech no wreszcie uruchomią to cudo i niech mnie opuści chrypa bo w ogóle nie słuch się moich zaleceń. A jak wreszcie się spotkamy, nie odpuścimy żadnej tam atrakcji. Potem opowiemy wszystko (?). Do miłego... majka

   Usuń