środa, 5 lutego 2020

Brewerie kawowe


Seniorki zawsze są górą nad (...). Każdy z czytelników bloga zastępuje trzy kropki w nawiasie czym chce. W poniedziałek jeden z kolegów Wirtualnej Kultury zapytał, dlaczego fotografuje tylko seniorki - seniorów na blogu nie ma. To fakt. Ale czyja to jest wina, jeśli o winie można mówić?


Wirtualna Kultura, baczny obserwator, zauważyła, że seniorzy bywają na zajęciach w Żółtym Parasolu, ale pod warunkiem, że są to zajęcia komputerowe lub brydż. Szkoda, że nie mają odwagi, żeby rywalizować z seniorkami "na grach logicznych" i tak jak one cieszyć się życiem (kliknijcie na zdjęcia). Oj, dużo tracą, bo:
  • nie piją kawy, przygotowanej przez seniorki,
  • nie jedzą ciasteczek, upieczonych przez seniorki,
  • nie słyszą, o czym seniorki rozmawiają - może o nich rozmawiają (?),
  • itd
Co by było, gdyby role się odwróciły? Kiedy Wirtualna Kultura wypije w Żółtym Parasolu kawę przygotowaną przez seniora? Panowie, ona nie ma dużych wymagań! Jeśli macie wątpliwości, czy prawidłowo parzycie kawę, to koniecznie przyjdźcie w niedzielę 23 lutego, godz. 10-18, do Barbary przy ulicy Świdnickiej 8B na zawody baristów:

Organizatorzy twierdzą, że to będzie największe kawowe wydarzenie we Wrocławiu! Bariści Etno Cafe, wrocławskiej marki kawowej, będą rywalizować o tytuł kawowego mistrza. Przygotowano wiele atrakcji dla dużych i małych!
Uwaga. Wirtualna Kultura zrobiła powyższe zdjęcia na grach logicznych. Więcej zdjęć z gier logicznych możecie zobaczyć tutaj:

Krystyna - Wirtualna Kultura

1 komentarz:

  1. Irena ze Szczepina7 lutego 2020 22:26

    Bardzo ucieszyła mnie wiadomość o największym wydarzeniu kawowym we Wrocławiu.Trzeba koniecznie sprawdzić swoje możliwości dot.prawidłowego parzenia kawy.Przekonamy się o tym niebawem. Ciekawe, jak wypadną te brewerie kawowe w Barbarze? Do zobaczenia.

    OdpowiedzUsuń