wtorek, 4 lutego 2020

Muzeum Teatru zaprasza


Czy jeszcze istnieje poczta pantoflowa i czym ona właściwie jest w dobie internetu i Facebooka? Na Messengerze Wirtualna Kultura dostała dzisiaj wiadomość z Tarnowskich Gór, że Muzeum Teatru we Wrocławiu zaprasza seniorów:
 "To już jutro o 14.00! Zapraszamy wszystkich seniorów przychodzących indywidualnie. Nie ma zapisów. :)

Oczywiście Seniorów zrzeszonych w klubach też zapraszamy, tylko w innych terminach - można się umówić na termin zwiedzania pod numerami: 71 347 16 90 w. 27 oraz 71 391 69 40 w. 113.
"

"To już jutro" oznacza, że w środę 5 lutego 2020 Miejskie Muzeum organizuje dla seniorów "oprowadzanie" w Muzeum Teatru przy placu Wolności. "Zwykli" wrocławianie muszą poczekać na inne terminy (młodzież już została "oprowadzona"):

Wirtualna Kultura była na takim oprowadzaniu dwa lata temu, ale wystawa była inna. Bardzo jej się podobało:

Uwaga 1. Wirtualna Kultura dostała aż z "Hameryki" zimowe zdjęcia do tego wpisu. Dziękuje anonimowym autorom zdjęć! Kliknijcie na zdjęcia, żeby poczuć smak i urok zimy.

Uwaga 2. Słowo "goya" jest wieloznaczne. We wpisie chodzi oczywiście o hiszpańskiego malarza. Inne znaczenia możecie poznać tutaj (kliknijcie): Hasło "goya" - Wikipedia.

Krystyna - Wirtualna Kultura

1 komentarz:

  1. Irena ze Szczepina10 lutego 2020 23:15

    Z pewnością wybierzemy się z klubem seniora "UŚMIECH" na "oprowadzanie" w Muzeum Teatru przy Pl.Wolności. Dobra wiadomość to, że można się telefonicznie umówić na termin zwiedzania.Dziękujemy Wirtualnej Kulturze za cenne wiadomości.Pozdrawiamy.

    OdpowiedzUsuń