sobota, 12 marca 2022

Wieczorek Taneczny dla Seniorów


Wirtualna Kultura dostała od koordynatora Zbigniewa Czekalskiego (seniorwrocek@wp.pl , tel. 609 145 720) kolejny mail z propozycją dla seniorek i seniorów. Fundacja Prototyp wspólnie z Miastem Wrocław organizuje 28 marca 2022 od godz. 17 do godz. 20 (poniedziałek)
  •  darmowy "Wieczorek Taneczny dla Seniora" w Klubie Akademia przy ulicy Grunwaldzkiej 67.
Z powodu bardzo małej liczby miejsc obowiązują zapisy u koordynatora. Listę chętnych uczestników (nazwiska i imiona) należy przesłać mailem do koordynatora, który potwierdzi, czy miejsca są przyznane. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

W przypadku, gdy osoba zapisana nie będzie mogła wziąć udziału w wieczorku, bilet zostanie przyznany innej osobie z danego klubu lub osobie oczekującej. Organizatorzy proszą o  powiadomienie koordynatora o ewentualnej rezygnacji - Zbigniew Czekalski, tel. 609 145 720.

Na wieczorek taneczny (salę balową) będą wpuszczane od godziny 16.45 wyłącznie osoby posiadające przy sobie bilet (wejściówkę). Osoby bez biletu nie będą wpuszczane na salę taneczną,

W trakcie imprezy można będzie  skorzystać z darmowych napojów serwowanych w barze. Muzyka będzie grana na żywo przez DJ dla Seniorów. 

Uwaga. Klub Akademia jest w pobliżu akademików Kredka i Ołówek, kliknijcie: Klub Akademia.

Krystyna - Wirtualna Kultura

1 komentarz:

  1. Życzę dużej frekwencji i udanej zabawy (szkoda, że nie mogę "podglądnąć")

    OdpowiedzUsuń