środa, 22 czerwca 2022

Konkurs na tytuł "Przyjaciel seniorów 2022"


Wirtualna Kultura narzekała na blogu we wpisie z dnia 18 czerwca 2022, że nie może znaleźć informacji o tegorocznym konkursie na statuetkę "Przyjaciel seniorów".  
Dzisiaj, 22 czerwca br., znalazła na stronie Wrocławskiego Centrum Seniora wczorajszy wpis o ogłoszeniu konkursu na tytuł "Przyjaciel seniorów"! Co za zbieg okoliczności! Czyżby telepatia działała?

Organizatorem programu (konkursu) jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego (WCRS) - Wrocławskie Centrum Seniora. Formularz zgłoszeniowy trzeba przysłać do 22 sierpnia 2022 do koordynatora Aleksandry Kołodziej. 

Tytuł „Przyjaciela Seniorów” przyznawać będzie Kapituła, składająca się z członków Wrocławskiej Rady Seniorów, działającej przy Urzędzie Miejskim Wrocławia. Aby uzyskać tytuł „Przyjaciela Seniorów”, kandydat musi spełnić pewne kryteria, m.in. przez minimum 5 lat prowadzić działalność na rzecz seniorów zamieszkujących na terenie miasta Wrocławia,

Tegoroczna edycja konkursu jest już siódmą. 
Wirtualna Kultura z rozrzewnieniem wspomina komentarze czytelników bloga pod tymi wpisami, gdy Prezydent Wrocławia wręczył jej statuetkę "Przyjaciel seniorów" w roku 2020:
i rozmowę z Lindą Matus, redaktorką naczelną Gazety Senior:

Uwaga. Najnowszy numer Gazety Senior, lipiec 2022:
Krystyna - Wirtualna Kultura

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz