niedziela, 25 grudnia 2022

Trubadurzy dla seniorów 1 marca 2023


Wirtualna Kultura dostała pod choinkę mail od Zbigniewa Czekalskiego z informacją, że 1 marca 2023 w ramach spotkań Klasycznie na Wrocku w Hali Stulecia będzie darmowy dla seniorów koncert galowy Trubadurów. Oto szczegóły z maila:

Witam!

Informuję, że Koncert Galowy, w którym wystąpi zespół Trubadurzy, odbędzie się w dniu 1 marca 2023r. o godzinie 15.00 we Wrocławiu w Hali 100 Lecia. 

Koncert jest darmowy dla wszystkich Seniorów miasta Wrocławia. Zapis grup seniorów i osób indywidualnych następuje przez kontakt mailowy lub telefoniczny esemesowym z koordynatorem - podając ilość i na kogo zostaną zapisane bilety oraz telefon kontaktowy do osoby, z którą będzie ustalony dzień i godzina odbioru biletów.

ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICONA, LICZY SIĘ KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZENIA MAJLOWEGO, TELEFONICZNEGO /ESEMESOWEGO/ WEDŁUG DATY I GODZINY.

Po przyjęciu zgłoszenia przez koordynatora i potwierdzaniu mailowym lub esemesowym o zapisaniu na listę należy oczekiwać na informację o terminie odbioru biletów w wyznaczonych dniach i godzinach w holu Biura Projektów Wrocław ul. Hercena 3. Nieodebranie biletów w wyznaczonym terminie spowoduje przekazanie powyższych biletów dla osób z listy rezerwowej.

Koordynator - p. Zbigniew Czekalski, telefon 609 145 720
email: seniorwrocek@wp.pl

Dodatek. 

2 komentarze:

 1. Super info...
  Też zrobię to ogłoszenie na naszym blogu (p. Zbyszek o mnie nie zapomniał..) a taki koncert to przecież nie lada gratka. Będziemy większą grupką. Będzie okazja do wspomnień i dobrej zabawy. Dzięki Krysiu. Ta informacja to bardzo miły upominek pod choinką. Miłego dalszego świętowania w oczekiwaniu na podsumowania i pożegnanie starego, a powitanie Nowego Roku życzę i serdecznie pozdrawiam Majka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo serdecznie dziękuję
   z poważaniem Danuta

   Usuń