środa, 21 grudnia 2022

Coś na przyszły rok 2023 w OP ENHEIM

Na blogu 24 grudnia 2020 Wirtualna Kultura pisała o akcji "Poświętuj komuś święta":

"Przedświąteczną kampanią społeczną „Poświętuj komuś święta” Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego zachęca wrocławian, by podzielili się życzeniami i drobnymi upominkami nie tylko z bliskimi. Odbiorcami serdecznych życzeń mogą być seniorzy, sąsiedzi, znajomi z osiedla czy ulubieni sprzedawcy z pobliskiego sklepu."

oraz chwaliła się, od kogo dostała życzenia:

Oto fragment tego wpisu z informacją, co do niej napisała Agnieszka Smutek z OP ENHEIM: 

"Dzięki Pani mamy kontakt z seniorami – to jest naprawdę dla nas cenne i mamy nadzieję, że również w przyszłym roku zaproponujemy coś wartego uwagi Pani i Pani odbiorców.

Nie zapomnę nigdy 92 osób na oprowadzaniu, które przygotowaliśmy z Fundacją Art Transparent podczas wystawy Asany Fujikawy i Davida Hockneya – oby wróciły takie czasy, bo o sztuce właśnie najlepiej rozmawia się na żywo. To oprowadzanie z Fundacją Art Transparent odbyło się w ramach cyklu spacerów SAW: Senior Art Walk
."


Wczoraj Wirtualna Kultura znowu dostała mail z OP ENHEIMu, a w nim wiadomość o spotkaniu autorskim z Olgą Tokarczuk i Joanną Concejo:

"Już 23 stycznia razem z Wydawnictwem Format zaprosimy Was na wyjątkowe spotkanie autorskie i prapremierę najnowszej graficznej powieści noblistki Olgi Tokarczuk i ilustratorki Joanny Concejo pt. „Pan Wyrazisty".

Będzie to jedyna okazja do spędzenia czasu z autorkami oraz szansa na zdobycie własnego egzemplarza książki. Szczegóły wydarzenia i informacje o rezerwacji miejsc pojawią się już wkrótce, bądźcie czujni!
Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o książce, polecamy Wam rozmowę Michała Nogasia z autorkami, przyjemnej lektury! Rezerwacja bezpłatnych wejściówek na spotkanie od 26.12.2022 r.


OP_BOOKS | Prapremiera powieści graficznej Olgi Tokarczuk i Joanny Concejo
Kiedy: 23.01.2023 r., godz. 18:00
Gdzie: Salon Herz, 5 p., OP ENHEIM
Rezerwacja bezpłatnych wejściówek na spotkanie od 26.12.2022 r.
"

W mailu była też informacja o kolejnym spacerze artystycznym:

"Już 15 stycznia zobaczymy się na OP_WALKS w Centrum Sztuki Piekarnia. Nie możemy się doczekać! Tym razem zwiedzimy wspólnie wystawę „Mrok czasu - światło przestrzeni. Konrad Jarodzki."

Wystawa Mrok czasu – światło przestrzeni pomyślana została jako wielowątkowa, bardzo współczesna opowieść artysty, który zmaga się z najważniejszymi ludzkimi pytaniami, który w swych dziełach mówi o mroku i świetle, o czasie i przestrzeni, o ich rytmach i gęstości, który zastanawia się nad kreacją i destrukcją, nad życiem i śmiercią, nad chaosem i kosmosem. Artysty, który nie chciał być dla nas mentorem, tylko być naszym partnerem, tak w doświadczaniu świata i jak i w rozmowie” – czytamy w opisie kuratorskim Marka Śniecińskiego.

OP_WALKS | WSPÓLNE SPACERY I SPOTKANIA ZE SZTUKĄ WE WROCŁAWSKICH GALERIACH
  • Kiedy: 15 stycznia 2023
  • Gdzie: Centrum Sztuki Piekarnia, 66p, Galeria Geppert
  • Ilość miejsc ograniczona: 25
  • Zapisy ruszą wkrótce"

oraz co w OP ENHEIM aktualnie dzieje się i będzie się dziać:

STYCZEŃ 2023

15.01.2023, godz. 12:00
OP_WALKS | Wspólne spacery i spotkania ze sztuką we wrocławskich galeriach.
Galeria Geppart, Galeria 66P
Więcej informacji wkrótce

23.01.2023, godz. 18:00
OP_TALKS | Pan Wyrazisty. Spotkanie autorskie z Olgą Tokarczuk i Joanną Concejo
Więcej informacji wkrótce

23.01.2023, godz. 19:30
WERNISAŻ | Joanna Concejo « Pan Wyrazisty, cień samego siebie »
Więcej informacji wkrótce


Dodatek. Link do chyba pierwszego wpisu na blogu o OP ENHEIM:
Wpisów o tym bardzo ciekawym miejscu na kulturalnej mapie Wrocławia było na blogu więcej.

Krystyna - Wirtualna Kultura

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz