czwartek, 22 grudnia 2022

Życzenia dla Wrocławskich SeniorówNasi Drodzy Przyjaciele - Wrocławscy Seniorzy!

Zapomnijmy w tych dniach o trudnych czasach, w jakich żyjemy, o nadal dokuczliwym wirusie, a staropolskim zwyczajem powitajmy radośnie przyjście Bożego Dzieciątka.

Gdy rozświetli się w Waszych domach choinka, gdy będziecie dzielić się z bliskimi białym opłatkiem, przyjmijcie od Wrocławskiej Rady Seniorów serdeczne życzenia - życiowej pomyślności, a przede wszystkim zdrowia. 

Do aktywnego zobaczenia w pięknych programach senioralnych w Nowym 2023 Roku.

Przewodniczący Wrocławskiej Rady Seniorów
Jerzy Lesicki                          
            
Wrocław, 24 grudnia 2022 roku oraz 1 stycznia 2023 roku

4 komentarze:

 1. Wszystkim Seniorom życzę Zdrowych Świąt Bożego Narodzenia !🎄☃🎄

  OdpowiedzUsuń
 2. Autorce tego wspaniałego bloga Krystynie,
  oraz wszystkim jego Czytelnikom, w tym Wrocławskiej Radzie Seniorów - życzenia cudownych świąt Bożego Narodzenia, wiele serdeczności, miłości i zdrowia oraz zrozumienia dla każdego człowieka obok nas - życzy Majka Stanek

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję, pozdrawiam :ukochaną naszą Krysie Zietak, ukochany "Żółty Parasol" i wszystkich seniorów.!!!!!!!! WESOŁYCH ŚWIĄT. 🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲

  OdpowiedzUsuń
 4. Ładnie ze strony pana  Jerzego Lesickiego za zawitał na stronę  Wirtualnej Kultury z życzeniami dla seniorow i ze przewodniczący Wrocławskiej Rady Seniorów dba o kontakt z seniorami.  Dziękuję za życzenia zycze  radosnych Świąt i Nowego Roku pełnego nowych wrażeń, spełnionych marzeń i w dobrym zdrowiu .
   Zbyszek B.

  OdpowiedzUsuń