piątek, 19 marca 2021

Wirtualna Kultura w Australii

Niby inni, a jacyś tacy sami. Niby inaczej, a jakoś tak samo. Historia kołem się potoczyła, ale nie wróciła do tego samego punktu. Coś jest inaczej - nikt nie nawołuje do "zostań w domu". Może nie trzeba nawoływać, bo jeszcze z domów nie wyszliśmy: 


Mimo to są na świecie ludzie, którzy nie rezygnują z pasji podróżniczych. Takich można spotkać na Facebooku Biblioteki Klubu Podróżniczego na Bielskiego na Woli w Warszawie:
Dzięki temu 18 marca o godz. 18 Wirtualna Kultura wybrała się na dwie godziny do Australii i Tasmanii razem z Tomkiem Tułakiem, przewodnikiem, właścicielem firmy "Om Tramping Klub":
Rewelacja! Oszałamiająca przyroda, niezwykłe zwierzęta, fiordy, rafa koralowa, ośnieżona Góra Kościuszki, kempingi z basenami, rude kolory, tanie dobre wino, To wszystko Wirtualna Kultura oglądała leżąc na wersalce.

Tym razem żadnych szczegółów Wam nie poda, bo w leżącej pozycji notatek nie mogła robić. W zamian poszukała dla Was adres bloga Tomka Tułaka i zrobiła zrzut ekranu - zdjęcie logo jego firmy:
Jak klikniecie w linki, to przeniesiecie się w inny świat. W przeciwnym razie zostanie Wam ruda ławka na Polanie Popowickiej, kliknijcie na pierwszej zdjęcie.

Inne materiały o Australii i Tasmanii
Krystyna - Wirtualna Kultura

2 komentarze:

  1. Bardzo ciekawy wpis, i chętnie będę wchodziła na te strony bo bardzo ciekawi mnie ten świat (Australia) bo nigdy tam nie byłam i już chyba nie będę!

    OdpowiedzUsuń
  2. Irena ze Szczepina21 marca 2021 11:38

    Piękna i ciekawa ta Australia.Interesuje mnie to miejsce na ziemi m.innymi dlatego, że moja koleżanka z liceum wyemigrowała tam 40 lat temu. Utrzymujemy kontakt (przesyłam Jej blogi Krysi, które czyta i ogląda z ogromnym zainteresowaniem). Od zawsze raz w roku przyjeżdża do Wrocławia na trzy miesiące - bardzo tęskni za Polską. Wyślę Jej tego bloga. Ciekawi mnie jak go skomentuje. Zobaczymy.Pozdrawiam i oby do prawdziwej wiosny!

    OdpowiedzUsuń