wtorek, 9 marca 2021

Co interesuje seniorki - malarstwo, rękodzieło artystyczne czy makijaż?

Wirtualna Kultura nie jest socjologiem. Sztucznej inteligencji nie stosuje. Dlatego nie ma szans na wymyślenie socjologicznego portretu czytelniczki (czytelnika?) bloga, by dopasować tematy wpisów na blogu do zainteresowań czytelników. Z liczby kliknięć na ostatnie  wpisy wynika, że filmy dokumentalne i klimat nie są ciekawe. Świętowanie we Wrocławiu też nie. A wystawy i galerie?

Małgosia z Popowic, liderka "Zakręconych Babek", będzie prezentować wielkanocne pisanki i ozdoby na wystawie malarstwa, rzeźby, rękodzieła artystycznego w siedzibie Dolnośląskiego Stowarzyszenia Artystów Plastyków we Wrocławiu, pl. Św. Macieja 5A. Tytuł wystawy:  "Wiosna zakwita tysiącem kolorów". Od razu robi się lżej na duszy,

Wernisaż jest 11 marca, Wystawa potrwa chyba około miesiąca. Może wpadniecie do klubo-galerii artystów plastyków - są tam wygodne fotele. Prace 20-40 artystów (?) będą prezentowane w dwóch pokojach.

Małgosia Tomaszewska już gościła na naszym blogu i blogu Popowiczanie:


W ciągu ostatniego miesiąca najwięcej wejść na naszym blogu było na wpis z czerwca 2018 o emotikonkach. Bardzo zagadkowa sprawa. Kto klika na emotikonki? Chyba wyszukiwarki ten adres podpowiadają.

Na drugim miejscu znalazł się wpis "Polka o Szwedach", na trzecim "Zdrowie masz tylko jedno",


Jest przepaść między zainteresowaniem wpisami Wirtualnej Kultury i zainteresowaniem filmikami dla dojrzałych kobiet umieszczanymi na YouTube przez Krystynę Bałakier, autorkę jednego z pierwszych blogów senioralnych, założonego ponad 10 lat temu, kliknijcie: Krystyna Bałakier - blog, Ostatni filmik Krystyny Bałakier, z 4 marca 2021, ma już ponad 10 tysięcy wejść.
Rekordy bije filmik z lipca 2020, 63 tysiące wejść, 
Wirtualna Kultura przegrywa z kretesem. Czy ma się przenieść na YouTube? Krystyna Bałkier już "gościła" na naszym blogu:
Wirtualna Kultura się zastanawia, czy znowu popolemizować z Krystyną Bałakier. Dlaczego nie ma wyglądać jak własna babcia? Tymczasem poleca konkurencyjny film specjalisty od makijażu (prawie 200 tysięcy wejść):

Uwaga. Wpis zdobią zdjęcia, które rok temu zrobił Andrzej. Czy pamiętacie, w jakich wpisach były na blogu? One świetnie pasują do tytułu wystawy "Wiosna zakwita tysiącem kolorów".


Krystyna - Wirtualna Kultura


2 komentarze: