wtorek, 6 lipca 2021

Casting dla odważnych seniorów, czyli dla wszystkich

Wirtualna Kultura w zeszłym roku podziwiała podwójną odwagę seniorów: po pierwsze poddali się ocenie i weryfikacji uzdolnień, i po drugie nie bali się spotkań "na żywo":

W tym roku Wrocławskie Filmowe Centrum Seniora ponownie zaprasza na casting kwalifikujący do udziału w warsztatach aktorsko-reżyserskich. Oto mail od Jolanty Podsiadło z Przestrzeni Trzeciego Wieku:

"Zapraszamy wszystkie osoby w wieku 60+ do udziału w Castingu na warsztaty aktorsko-reżyserskie realizowane w ramach projektu "Wrocławskie Filmowe Centrum Seniora". Wyłonione w dalszej części osoby wezmą udział w realizacji filmu oraz spektaklu teatralnego.
 • termin warsztatów lipiec-wrzesień 2021r.
 • data castingu: 9 lipca 2021r. (piątek) od godz. 10.00
 • miejsce castingu: Przestrzeń Trzeciego Wieku- Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego, pl. Solidarności 1/3/5, pokój 318, III piętro
 • zapisy na casting: TEL. 739 194 102."


Oj, będzie się działo! Wrocławscy seniorzy są niesamowici. Przypomnijcie sobie te wpisy:

Uwaga. Jeśli jakiś filmowy reżyser szuka kogoś "od wrocławskich plenerów", to dajcie mu znać, że Wirtualna Kultura może mu pomóc. Czy wiecie, gdzie ona w piątek zrobiła dwa powyższe zdjęcia?

Krystyna - Wirtualna Kultura

6 komentarzy:

 1. Brawo, Krysiu, jesteś wszechstronna.!!!!❤️

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Basiu, niestety termin warsztatów mi nie odpowiada.

   Krystyna

   Usuń
 2. Będę zgadywać...
  Pierwsze zdjęcie - odrestaurowane z pietyzmem zabytkowe kamienice, figura świętej postaci na rogu budynku to, może, Plac Nankiera.
  Zdjęcie drugie pokazuje (między innymi)gazową latarnię, która codziennie po zapadnięciu zmroku jest objaśniana przez strażnika w czarnej pelerynie... Ostrów Tumski, nie inaczej :-).
  Ola

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Olu, brawo. Pierwsze zdjęcie zrobiłam w rejonie Placu Nankiera, gdy idzie się do ulicy Szewskiej od Hali Targowej. Drugie na trasie plac Bema - Hala Targowa.

   Krystyna

   Usuń
 3. Och żałuję,że przegapiĺam casting.Kiedy następny?

  OdpowiedzUsuń
 4. Och żałuję,że przegapiĺam casting.Kiedy następny?

  OdpowiedzUsuń