sobota, 17 lipca 2021

Wakacyjne wędrówki seniorów


Gdy Wirtualna Kultura dotarła wreszcie autobusami z Popowic na Biskupin, to Basia ze Swojczyc zawędrowała aż do Augustowa i Gołdapi, po drodze kąpiąc się w Czarnej Hańczy i podziwiając Klasztor Kamedułów w Wigrach. a Lechu z grupą seniorek z Ołbina wybrał się szlakiem św. Jadwigi z Trzebnicy do Lubiąża, nie zapominając zatrzymać się w Legnicy i na Legnickim Polu.

Wirtualna Kultura zna Lubiąż na wylot, Trzebnicę mniej, a do Augustowa nigdy  nie dotarła i już nie dotrze. Dlatego z przyjemnością obejrzała zdjęcia, które Basia i Lechu przysłali, kliknijcie: Galeria zdjęć na blogu

Wirtualna Kultura rozrzewniła się wspominając, ile ciekawych miejsc zwiedziła z "Wycieczkami dla każdego" Jadzi i Irka Spychalskich, na przykład:

Zdjęcia od Basi

Zdjęcia od Lecha
4 komentarze:

 1. Dziękuję Krysiu, myślę, że wyprawę na Suwalszczyznę czyli na Kurpie jeszcze przed tobą. Tereny czyste zielone i mało zamieszkałe. Warto tam pojechać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Basiu, dobrze, że jest internet. Można zwiedzać wirtualnie.

   Krystyna

   Usuń
 2. A może do Suwałek zwiedzić zwiedzić Kurpie

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaprezentowane dowody turystyczne są przepiękne!
  I jak różnorodne. Gratuluję Autorom fotografii i pozdrawiam wszystkich podróżujących, szczególnie tych co zawsze są ciekawi naszej pięknej Polski.
  Majka

  OdpowiedzUsuń