czwartek, 16 lutego 2023

Sny kolorowe - seniorzy bawią się


Wirtualna Kultura sama nie wie, czy w znaki zodiaku wierzyć, czy nie. Czasami się nimi przejmuje. Na przykład, wierzy, że kolor  czerwony (rubin?) jest kolorem "baranów". Dlatego ma w szafie czerwoną sukienkę, czerwony sweter, czerwone buty, czerwone korale. Na półce ma czerwone tulipany - niestety z papieru, a na uchwycie do szafy czerwone dwa serduszka - te ostatnie z innego powodu. Wiadomo, "Walentynką" każda (?) kobieta chce być.

Z powodu czerwonego koloru humor jej się od rana poprawił, bo od Andrzeja Gaszewskiego dostała czerwoną relację z walentynkowego czerwonego balu dla seniorów, który był 15 lutego w letniej restauracji w ZOO. Na zdjęciach możecie zobaczyć prezydenta Wrocławia, Jacka Sutryka. Królową Seniorów 2022/2023 i Króla Seniorów 2021/2022, wiele osób pracujących w Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego - Przestrzeń Trzeciego Wieku (współorganizatorzy). Jest też Krzysztof Strecker, główny sprawca balowego zawrotu głowy:

Wirtualna Kultura już kiedyś pisała, że bale dla seniorów to najlepszy pomysł na poprawę relacji, co było we Wrocławiu celem roku przeciwko samotności:
W tym roku karnawał był dla seniorów udany. Na przykład, w Żółtym Parasolu w Walentynki trenowano "wygibasy" pod kierunkiem Patryka:
 

Wirtualna Kultura "wygibasy" trenowała w domu przed lustrem. Lusterko jej podpowiedziało, że nie jest jeszcze dobrze przygotowana, więc wybrała bierną formę rozrywki:

Uwaga. Wirtualna Kultura zjadła już dwa pączki, które dostała od Jasi. Lusterko jej podpowiedziało, że więcej nie może. I co teraz? Do końca Tłustego Czwartku tyle jeszcze godzin! Smacznego!
 
Krystyna - Wirtualna Kultura

7 komentarzy:

 1. Zjeść jeszcze jednego, kochanego ciała nigdy dosyć
  Wielbiciel

  OdpowiedzUsuń
 2. Żeby spalić jednego pączka trzeba leżeć 8 godz. Wirtualna Kultura zjadła 2 więc może poleżeć jeszcze do wieczora. Miłego leżakowania Basia

  OdpowiedzUsuń
 3. Wirtualna Kultura dziękuję za praktyczne rady. Którą zastosować?
  Krystyna

  OdpowiedzUsuń
 4. Najpierw pierwszą, później drugą. Gwarantowany relax.

  OdpowiedzUsuń
 5. „Pod kierunkiem Kamila”? 😅

  OdpowiedzUsuń