poniedziałek, 11 czerwca 2018

Wrocek Klasycznie dla seniorów"Wirtualna kultura" pierwszy raz na koncercie dla seniorów organizowanym w ramach cyklu "Klasycznie na Wrocku" była rok temu, kliknijcie: Wrocek klasycznie. W zeszłorocznym koncercie wystąpili: Kabaret Elita i jego goście:
 • profesor Bogusław Bednarek z Uniwersytetu Wrocławskiego, znakomity filolog, znany z ciętej riposty i dowcipu, 
 • Marta Dzwonkowska – aktorka Teatru Muzycznego CAPITOL.
W ostatnią niedzielę odbył się ósmy koncert z tego cyklu. Tym razem Kabaret Elita zaprosił:
Kabaret Elita to, oczywiście, Jerzy Skoczylas, Stanisław Szelc i Leszek Niedzielski, kliknijcie: Kabaret Elita."Klasycznie na Wrocku" jest to cykl darmowych koncertów dla seniorów, finansowanych przez Gminę Wrocław. Koncerty odbywają się raz w miesiącu. Początkowo koncerty były w Klubie Firlej przy ulicy Grabiszyńskiej. Teraz są w bardzo dużej klimatyzowanej sali koncertowej w Strefie Kultury  Studenckiej na terenie Politechniki Wrocławskiej, kliknijcie: Strefa Kultury Studenckiej PWr, ul. Hoene-Wrońskiego 10, budynek C-18.

Następny galowy koncert będzie dopiero 18 września 2018  w Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia, ale darmowe wejściówki można już rezerwować (kliknijcie na drugie zdjęcie powyżej). Na galowy koncert Kabaret Elita zaprosił Kabaret OT.TO (kliknijcie na pierwsze zdjęcie), kliknijcie: Kabaret OT.TO - Wikipedia. Będą dwa koncerty o godzinie 16:30 i  19:00. Oto jeden z utworów kabaretu OT.TO, kliknijcie: Kabaret OTTO - YouTube.

Rezerwacja darmowych wejściówek: Zbigniew Czekalski 609-145-720, mail: seniorwrocek@wp.pl

Uwaga. Zdjęcia na koncercie zrobił "Bojurek", znany z bloga Popowiczan, kliknijcie: Scenariusz nie z tej ziemi.

Krystyna - Wirtualna Kultura

2 komentarze:

 1. Krysia wszystko przeczytalam i dzięki za zachętę. Pozdrawiam z Jarkowic Basia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Basiu, a czy odwiedziłaś pobliski park miniatur? Jest w nim miniatura zamku w Mosznej.

   Krystyna

   Usuń