poniedziałek, 15 października 2018

WBO 2018 - wyniki


Znamy już zwycięskie projekty WBO 2018. Pakiet dla Ołbina, czyli wspólne przedsięwzięcie członków Partnerstwa dla Ołbina, zadziałał. Brawo! Przykład godny naśladowania! Kliknijcie: Pakiet dla Ołbina - WBO 2018.

SP 107 będzie miało swój wymarzony plac zabaw. Wynik 2850 głosów jest najlepszym wynikiem w tej kategorii we Wrocławiu. Skwer dla seniora i juniora też wygrał. Będą nasadzenia zieleni w ramach projektu Zieleń to życie.

Projekt "Wrocław idzie nad rzekę" trzeba będzie głosować ponownie za rok. Był to projekt ogólnomiejski. Uplasował się na szóstej pozycji na 39 zgłoszonych, a tylko cztery projekty ogólnomiejskie idą do realizacji.

Wszystkie zakwalifikowane do realizacji we Wrocławiu projekty WBO 2018 są podane na stronach Wrocław Rozmawia, kliknijcie: WBO 2018 - zwycięskie projekty Głosowanie trwało od 14 września do 1 października. Oddano łącznie 68 670 głosów, w tym elektronicznych: 51 875 i papierowych: 16 795. Mieszkańcy Wrocławia wybrali 63 nowe projekty. Najwięcej wśród nich jest – wedle kategorii – projektów zieleń/rekreacja (37), potem sport (7) i place zabaw (7). Oto statystyka głosowania na WBO 2018, kliknijcie: Tak głosowali wrocławianie.

Wirtualna Kultura bardzo się cieszy z sukcesu Ołbina, ale jest też duma, że na Popowicach wygrał projekt "Zielone płuca Popowic" (projekt nr 136, 1025 głosów), który będzie realizowany na Popowickiej Polanie. To zasługa ogromnego zaangażowania Popowice Online i Moje Popo, kliknijcie: Popowice Online - Facebook.

Postscriptum. Piękny jest nasz Wrocław, kochany. Pierwsze zdjęcie Wirtualna Kultura zrobiła w niedzielę na Podwalu. Drugie zdjęcie przysłał jej kolega z okolic Miedzianki. Tam też jest pięknie.

Krystyna - Wirtualna Kultura

1 komentarz:

  1. Irena ze Szczepina2 czerwca 2019 18:55

    Cieszą mnie bardzo wszystkie sukcesy - Ołbina, Popowic. Ludzie zaczynają wierzyć, że Ich zaangażowanie może dać zwycięstwo. Tak trzymać!!!!!!!!!! To naprawdę wspaniale, że zwyciężają projekty w kategorii - zieleń, rekreacja, sport, place zabaw.A potem korzystajmy ze zrealizowanych zwycięskich projektów. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń