poniedziałek, 1 października 2018

Wrocławski Wolontariusz IT startuje!

Zgodnie z zapowiedziami projekt "Wrocławski Wolontariusz IT" startuje planowo 2 października 2018. W ostatni czwartek na terenie Politechniki Wrocławskiej było pierwsze spotkanie wolontariuszy IT.  Wirtualna Kultura z radością przeczytała na Facebooku Wrocławski Wolontariusz IT to:

"...68 chętnych do zostania wrocławskimi wolontariuszami IT 😲 a spodziewaliśmy się, że w pierwszej edycji programu zgłosi się maksymalnie 15 osób 😏. Za nami pierwsze spotkanie wolontariuszy, na którym o projekcie WrocWIT mówili :Martyna Wilk i Paweł Bęben z Politechnika Wrocławska oraz Mariusz Korgól z Stowarzyszenie Pomocy "Iskierka" i Dominik Golema, rzecznik ds. dialogu społecznego Urzędu Miasta Wrocławia :-)..."

Informacje o terminach i miejscach konsultacji są na stronach Stowarzyszenia Pomocy Iskierka i na Facebooku Wrocławski Wolontariusz IT:
Tak wygląda harmonogram konsultacji w tym tygodniu (kliknijcie): Konsultacje komputerowe, 2-6 październik 2018.

Jeszcze raz przeczytajcie wpis na naszym blogu o projekcie "Wrocławski Wolontariusz IT", kliknijcie: Wrocławscy wolontariusze IT . Gratulacje należą się przede wszystkim Martynie Wilk i Dominikowi Golemie. Brawo! Udało się! Wirtualna Kultura z konsultacji będzie oczywiście korzystać.

Krystyna - Wirtualna Kultura

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz